RSS 2.0

ВИВЧАЄМО І ПІЗНАЄМО ДОВКІЛЛЯ ТА СЛАВНЕ МИНУЛЕ РІДНОГО КРАЮ
Категорія: Публікація сайту / Географія / Екологія / Природознавство / Педагогіка / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 27
Дата: 15-04-2024, 13:17






Екологічна освіта і виховання підростаючого покоління - важливий напрямок навчально-виховного процесу та освітньої діяльності педколективу Вільховецької ЗОШ І-І-ІІІ ступенів імені педагога-натураліста Федора Степановича Бацури (директор Ігор Шевченко), що на Новоушиччині.
 
З настанням тепла вчителі намагаються скористатися гарною погодою і проводити навчання в природних умовах, використовуючи кожну погожу днину й місцеве довкілля, бо Наддністрянщина багата на неповторну своєю чарівною красою ліси, лани, річкові долини, скелясті й кам’янисті кручі, вкриті зеленими килимами різноманітної, квітучої і духмяної рослинності.
Скориставшись сонячним днем 12 квітня, вчителі Любов Грохольська, Олена Григораш, Ліана Галаш, Галина Крохмалюк і Людмила Гром'як провели в місцевому лісі «Ріжок» для учнів початкових класів інтегрований урок-квест «По сіль…» у форматі природничо-краєзнавчої екскурсії.

Директор Ігор ШЕВЧЕНКО




Електронна бібліотека літератури письменників та поетів рідного краю «Письменники Хмельниччини»
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Виставки бібліотеки ХОІППО / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 15
Дата: 5-04-2024, 10:01
З метою реалізації основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 р. №527), Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1585-р), Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023р. №190-р), згідно із статтею Закону України «Про доступ до публічної інформації» (13 січня 2011 року №2939-VI) на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені А. Назаренка сформована електронна бібліотека літератури письменників та поетів рідного краю «Письменники Хмельниччини» База_Література краю_Сформована online.pdf - Google Диск
У сформованій електронній бібліотеці «Письменники Хмельниччини» шкільні бібліотеки Хмельницької області представили найбільш виразних письменників різних поколінь, різних стилів на літературній ниві своєї «малої батьківщини».
Створена база літератури рідного краю дозволить ефективно централізовано використовувати зібрані матеріали під час освітнього процесу педагогічним працівникам, шкільним бібліотекарям, краєзнавцям, здобувачам освіти.
Електронна бібліотека «Письменники Хмельниччини» за покликанням
https://drive.google.com/file/d/1pDQXg9duyDHZjxJtF0cQiiM8cPg17OO5/view?usp=sharing




Березень №№ 5-6 (724-725) 2024
Категорія: Електронна версія "Майбуття" | Автор: Sirman | Переглядів: 142
Дата: 4-04-2024, 14:51




Презентація посібника “Основи медіаграмотності. 7–8 класи. Посібник для вчителя”
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Виставки бібліотеки ХОІППО / Педагогіка / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 25
Дата: 28-03-2024, 09:50
Академія української преси вже багато років системно працює в сфері розвитку медіаграмотності різних категорій, постійно удосконалюючи свої наукові, методичні, навчальні матеріали, авторами є провідні експерти, науковці та педагоги-практики. Запрошуємо освітян України долучитися до презентації одного з найочікуваніших видань шкільної медіаосвіти – "Основи медіаграмотності. 7–8 класи".

Посібник для вчителя, що містить дидактичні матеріали та розробки занять для викладання курсу «Основи медіаграмотності. 7–8 класи» (програма має гриф МОН України «Схвалено для використання в освітньому процесі»). Зазначений посібник повністю відповідає структурі програми, разом з якою становить єдиний навчально-методичний комплекс. Теоретичний матеріал, медіаосвітні вправи та завдання, що вміщені в посібнику, можуть бути використані для позакласної роботи, вивчення факультативних курсів, проведення занять гуртків.

Автор посібника – Олександр Мокрогуз, завідувач катедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент.

Модератор зустрічі – Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Завантажити посібник «Основи медіаграмотності. 7–8 класи» можливо за покликанням

https://medialiteracy.org.ua/osnovy-mediagramotnosti-7-8-klasy-posibnyk-dlya-vchytelya/







ЮНІ ЛІСІВНИКИ ПЛІЩИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗБЕРІГАЮТЬ ТРАДИЦІЇ І ПРИМНОЖУЮТЬ ЗДОБУТКИ СВОГО УЧНІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА
Категорія: Публікація сайту / Екологія / Природознавство / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 1 967
Дата: 7-03-2024, 14:37
   
В Пліщинській гімназії тривалий час функціонує учнівське лісництво «Пліщинське», єдине таке на Хмельниччині, що має почесне звання зразкового, а на його базі хмельницькі натуралісти десять років  поспіль організовували плідну гурткову й навчально-методичну роботу.
Керівник учнівського лісництва та гуртків юних лісівників - Микола Андрійович Зведенюк, вихованці якого, під його ж керівництвом, вивчають лісівничі дисципліни, проводить з ними практичні заняття й наукові дослідження за завданнями науковців, екскурсії, трудові десанти з метою участі в лісокультурних заходах і профорієнтації на лісівничі професії тощо.
Успішну діяльність учнівського лісництва в контексті співпраці з освітянами постійно забезпечували дбайливі й щедрі шефи - шепетівські лісівники під керівництвом директора ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимира Михайловича Сасюка, які допомогли своїм підопічним створити на базі школи красивий шкільний дендропарк та обладнали їм кабінет лісознавства.

Більш детально про все це можна довідатися за гіперпосиланнями»:

- Енциклопедія лісового господарства Хмельниччини. Інформаційно-довідкове видання. – Хмельницький: ТОВ «Поліграфіст – 3», 2020. – 248 с. ;

- Ліси Хмельниччини. Науково-популярне видання. Тимощук О. О., Зведенюк М. А., Климчук В. В. – Хмельницький: ТзОВ «Поліграфіст», 2017. – 264 с. іл. ;

- Живі смарагди Шепетівщини. Нарис про природні багатства краю, здобутки діяльності лісогосподарського підприємства та учнівських лісництв /За редакцією М. А. Зведенюка, керівника зразкового учнівського лісництва «Пліщинське», вчителя хімії Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району/. - Шепетівка: ФОП Фрейліхман З. Ю., 2016. - 136 с. іл. ;

- Юні лісівники – майбутні господарі лісів Батьківщини. Навчально-методичний посібник на допомогу керівникам гуртків юних лісівників. Зведенюк М.А. – Київ-Хмельницький: ТзОВ «Поліграфіст», 2019. – 752 с.

- Навчальна екологічна стежка «У барвистім дивосвіті» Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Розробник М.А.Зведенюк (паспорт з описом). 29.03.2021 р.

За матеріалами сайту «Юннати Хмельниччини»




Завжди сучасний Шевченко. Вечір-колаж
Категорія: Публікація сайту / Шевченко / Бібліотечна справа / Виховна робота | Автор: Zaspa | Переглядів: 36
Дата: 7-03-2024, 11:42

  Згадка про Тараса Шевченка викликає ряд звичних асоціацій – геніальний поет з нелегкою долею. Але в очах сучасників Великий Кобзар виглядає дещо інакше: бунтар та модник, що мав у житті багато суперечливих моментів, про які не звикли говорити. Кожне покоління відкриває в ньому щось нове для себе.

Відкривали для себе Шевченка по-новому й учні 9-В класу, читачі бібліотеки Кам'янець-Подільського ліцею № 10 та користувачі бібліотеки-філії № 7.

Учасникам заходу було запропоновано поглянути на Кобзаря, як на справжнього українського супергероя. У процесі обговорення пригадали широко- та маловідомі рядки з творчості поета, презентували мистецький доробок Кобзаря, слухали сучасні пісні, автором текстів яких є Тарас Григорович.

А про Шевченка як архітектора повідали викладачі та студенти Кам'янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Розповіли про проєкт «Хата Мрія», що має реалізуватися за ідеями самого Кобзаря. Учасникам заходу запропонували взяти участь у воркшопі, й уявити себе дизайнерами, архітекторами та з підручних матеріалів створити своє бачення "Хати Мрії".

Шевченко – легендарний, бо він різний. У його постаті – безліч світів, поглядів, можливостей. Він завжди близький нам, завжди актуальний і сучасний.



Завідувач бібліотеки

Кам’янець-Подільського ліцею №10

Ольга ПОТАПОВА





Лютий №№ 3-4 (722-723) 2024
Категорія: Електронна версія "Майбуття" | Автор: Sirman | Переглядів: 301
Дата: 28-02-2024, 12:23




МЕНЮ сайту

Головна сторінка
Акція "Маки пам'яті"
Електронна версія "Майбуття"
Журнал "Педагогічний вісник"
Нам повідомляють
Інформаційні повідомлення
Вчимося жити разом (ВЖР)
Творча скарбничка
Науково-методичні праці працівників ХОІППО
Бібліотечна справа
Виставки бібліотеки ХОІППО
Літні мовні табори
Англійська мова
Німецька мова
Польська мова
Астрономія
Біологія
Всесвітня історія
Географія
Дошкільна освіта
Екологія
Економіка
Етика
Інформатика (програмування) та ІКТ
Історія України
Креслення
Математика
Художньо-естетична освіта
Здоров'язберігаючі технології
Початкова освіта (1-4 кл)
Правознавство
Природознавство
Психологія
Педагогіка
Російська мова
Світова література
Трудове навчання
Українська мова та література
Фізика
Фізична культура
Французька мова
Хімія
Художня культура
Управління освітою
Виховна робота
Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
Тарас Шевченко - 200!

Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


Панель керування

Логін
Пароль

Календар

«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Голосування


Теги

Наша адреса:


29027, м. Хмельницький
вул. Озерна, 14,
каб 101 (1 поврех)
E-mail:
hoippo@ukr.net
visnykhm@i.ua
majbuttya@gmail.com