RSS 2.0

» Круглий стіл «Модернізація роботи науково-педагогічної та методичної служб системи післядипломної педагогічної освіти в контексті реалізації Національної стратегії розвитку освіти»
Круглий стіл «Модернізація роботи науково-педагогічної та методичної служб системи післядипломної педагогічної освіти в контексті реалізації Національної стратегії розвитку освіти»
Категорія: --- | Автор: Sirman | Переглядів: 656
Дата: 7-11-2013, 14:37
У Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти у рамках Регіональної науково-практичної конференції «Модернізація роботи науково-педагогічної та методичної служб системи післядипломної педагогічної освіти в контексті реалізації Національної стратегії розвитку освіти» відбулося засідання круглого столу за темою «Ціннісні орієнтації та формування ціннісного ставлення учнівської молоді до світу».
У його роботі взяли участь науковці вищих навчальних закладів, викладачі та науково-методичні працівники ХОІППО, методисти з виховної роботи, методисти суспільно-гуманітарних дисциплін районних (міських) методичних кабінетів, керівники та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, представники громадських організацій, засобів масової інформації, релігійних конфесій.
Науково-методологічне, нормативно-правове, психолого-педагогічне, релігійно-філософське обґрунтування проблеми формування ціннісного ставлення дітей та учнівської молоді до навколишнього світу було висвітлене, зокрема у доповідях Попика О.Ф. (в.о. ректора ХОІППО), Вашеняк І.Б. (проректор ХОІППО, завідувач кафедри теорії та методики суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук, доцент), Таньчук Т.М. (директор обласної бібліотеки для юнацтва), протоієрея Петра Задвірного (Хмельницька єпархія Української православної церкви, кандидат богослов’я), Скрипника С.В. (старший викладач кафедри теорії та методики природничо-математичних дисциплін ХОІППО, кандидат педагогічних наук), Мельник Л.М. (старший викладач кафедри теорії та методики суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО, магістр психології), Крука С.Л. (президент Всеукраїнської асоціації гуманної педагогіки, президент Подільского культурно-просвітительського Центру ім.М.К.Реріха, кандидат педагогічних наук, доцент), Монастирського Д.А. (голова Подільського молодіжного об’єднання „Майбутнє через культуру”), Кірпоти І.А. (координатор діяльності органів учнівського самоврядування), Вишневської Т.В. (керівник євроклубу «Позитив», НВО №9, м. Хмельницький), Орловської Н.М. (завідувач сектора змісту позашкільної роботи ХОІППО) та інших.
На засіданні були презентовані результати соціологічного дослідження учнів 10-х класів щодо вибору ними ціннісних орієнтацій та факторів, які обумовлюють цей вибір. Результати дослідження оприлюднені на сайті ХОІППО.
За підсумками круглого столу напрацьовано рекомендації щодо формування ціннісного ставлення учнівської молоді до світу. За заявленими матеріалами планується видання збірки, яка буде виставлена на сайті інституту.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Педагогічна конференція Хмельницького ОІППО
 • Круглий стіл "Ціннісні орієнтації учнівської молоді"
 • ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ
 • Семінар методистів початкової освіти районних (міських) методкабінетів
 • Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Серпень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com