RSS 2.0

» » Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі
Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі
Категорія: Англійська мова / Німецька мова | Автор: Zaspa | Переглядів: 902
Дата: 2-10-2013, 13:23
1 жовтня 2013 р. відбувся регіональний семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі».
У його роботі взяли участь лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, науково-методичного центру викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кафедри іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, викладачі вищих навчальних закладів області, вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти.
Учасників семінару привітали Осадчий В.П., заступник голови Хмельницької обласної ради, та Шоробура І.М., ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор.
На пленарному засіданні з доповіддю «Тенденції оновлення змісту шкільної іншомовної освіти: стан, проблеми, перспективи» виступила завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент Редько В.Г.
Науковий співробітник лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Басай Н.П. вела мову про концептуальні засади змісту навчання другої іноземної мови з 5 класу в загальноосвітніх навчальних закладах.
Полонська Т.К., старший науковий співробітник лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук зупинилась на питанні формування професійного самовизначення старших школярів у процесі профільного навчання іноземної мови.
У роботі круглого столу активну взяли участь кращі вчителі області Луценко І.В., Євчук О.В., Ігнатьєва С.В., Діденко І.В., Скора Т.Г. та інші, які поділилися досвідом роботи щодо реалізації змісту нових Державних стандартів та нових програм.
Методист німецької мови Хмельницького ОІППО Луценко Л.П. розповіла про особливості комунікативно-спрямованого вивчення німецької мови як другої іноземної.
Матеріали семінару стануть у нагоді педагогічній громадськості області, адже свої судження з обговорення актуальних питань висловили науковці, автори підручників, учителі-практики.

Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Розвиток професійної компетентності педагогів у контексті реалізації нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти
 • Семінар вчителів іноземної мови та вчителів початкових класів, які викладають іноземну мову
 • Семінар методистів іноземної мови районних (міських) методкабінетів
 • Особливості комунікативно орієнтованого навчання іноземної мови в початковій школі
 • Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Жовтень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com