RSS 2.0

» » Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі
Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою / Виховна робота | Автор: Dryzhal | Переглядів: 410
Дата: 2-04-2015, 08:52
31березня 2015 року на базі Бальковецької ЗОШ І-ІІІст. Волочиського району відбувся обласний семінар-практикум керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Проведення заходу було присвячено Козацько-Лицарському вихованню учнівської молоді в загальноосвітньому закладі.
В роботі семінару взяли участь В.Є.Берека, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, професор, доктор педагогічних наук, генерал-осавул Українського козацтва; М.І. Добрянський, отаман окремого подільського козацького полку «Молода Січ» імені Устима Кармелюка, генерал-осавул Українського козацтва; Л.В. Буймістер, завідувач науково-методичного центру координації та методичного забезпечення роботи громадського самоврядування і соціально-економічної діяльності закладів освіти ХОІППО; настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці митрофорний протоієрей отець Миколай та отець Василь; А.М.Плотнікова, начальник відділу освіти Волочиської РДА; Г.М. Бранашко, завідувач РМК.

Під час семінару розглянуто питання щодо історії розвику козацького руху, нормативно-правовової бази функціонування козацтва України, запропоновано напрямки та зміст діяльності шкільних козацьких об’єднань в сучасній школі.
Практична частина методичного заходу - посвята в козачата відбувалася в актовій залі. це дійсно було велике свято для школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю та величчю.
Зал, де проводилася посвята в козачата, був прикрашений рушниками, калиною, портретами гетьманів України. Це давало змогу підтримувати дух патріотизму, розширити знання учнів про козаків, виховувати в дітей любов до рідного краю, бажання бути гідними синами України, прагнути стати сильними, здоровими, розумними.
Досить серйозно поставилися діти до посвяти. Причин може бути декілька: святковий одяг та сцена, присутність батьків та гостей чи можливість подорослішати. Юні козачата, намагаючись служити прикладом, щосили доводили здатність бути справжніми воїнами та лицарями.
І ось настала ця мить, коли під звуки козацького маршу виносять державний та козацький прапори, усі присутні в залі виконують гімн України. Ставши козаком, кожен бере на себе обов'язок бути гідним цього високого звання, працювати задля розквіту та становлення України
Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі Козацько-Лицарськe виховання у Бальковецькій школі

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
  • Семінар-практикум з проблеми «Управлінський супровід національно-патріотичного виховання у школі: досвід, проблеми, перспективи»
  • Джура на Віньковеччині
  • Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл
  • АКІЗО в 2014 році
  • Семінар методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів
  • МЕНЮ сайту

    Головна сторінка
    Акція "Маки пам'яті"
    Електронна версія "Майбуття"
    Журнал "Педагогічний вісник"
    Нам повідомляють
    Інформаційні повідомлення
    Вчимося жити разом (ВЖР)
    Творча скарбничка
    Науково-методичні праці працівників ХОІППО
    Бібліотечна справа
    Виставки бібліотеки ХОІППО
    Літні мовні табори
    Англійська мова
    Німецька мова
    Польська мова
    Астрономія
    Біологія
    Всесвітня історія
    Географія
    Дошкільна освіта
    Екологія
    Економіка
    Етика
    Інформатика (програмування) та ІКТ
    Історія України
    Креслення
    Математика
    Художньо-естетична освіта
    Здоров'язберігаючі технології
    Початкова освіта (1-4 кл)
    Правознавство
    Природознавство
    Психологія
    Педагогіка
    Російська мова
    Світова література
    Трудове навчання
    Українська мова та література
    Фізика
    Фізична культура
    Французька мова
    Хімія
    Художня культура
    Управління освітою
    Виховна робота
    Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
    Тарас Шевченко - 200!

    Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


    Панель керування

    Логін
    Пароль

    Календар

    «    Червень 2023    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930 

    Голосування


    Наша адреса:


    29027, м. Хмельницький
    вул. Озерна, 14,
    каб 101 (1 поврех)
    E-mail:
    hoippo@ukr.net
    visnykhm@i.ua
    majbuttya@gmail.com