RSS 2.0

» » ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ - НЕЗАЛІКОВНА РАНА УКРАЇНИ
ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ - НЕЗАЛІКОВНА РАНА УКРАЇНИ
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Бібліотечна справа / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 703
Дата: 24-04-2015, 14:49
ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ - НЕЗАЛІКОВНА РАНА УКРАЇНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ - НЕЗАЛІКОВНА РАНА УКРАЇНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ - НЕЗАЛІКОВНА РАНА УКРАЇНИ «На Чорнобиль журавлі летіли» під такою назвою у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва 21 квітня проводилась година екології для учнів Хмельницької гімназії № 1, приурочена 29-й річниці трагічних подій під час катастрофи на Чорнобильській АЕС та вшануванню пам’яті людей, які пожертвували власним життям, ліквідовуючи аварію та її наслідки заради порятунку своїх сучасників і наступних поколінь.
Навчально-виховний захід проводили - завідувач відділу краєзнавства обласної бібліотеки Світлана Дашкевич та її колега - провідний бібліотекар Тетяна Ковальчук, головний спеціаліст управління економіки, моніторингу і зв’язків з громадськістю державної екологічної експертизи Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Наталя Сибіга та методист Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Зоя Демчишина.
Юні гімназисти познайомились зі значенням атомної енергетики для економіки України та у житті людини, катастрофічними наслідками аварії на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року, шкідливим впливом радіоактивних елементів на екологію навколишнього середовища і живі організми у нашому краї та далеко-далеко за її межами.
Дізнались вони й про самовідданість та героїзм ліквідаторів аварії, які ціною власного життя і здоров’я зупинили радіоактивне полум’я та загрозу невідворотної болісної смерті мільйонів мирних людей.
Під час презентації «Рослини радіопротекторної дії» діти захоплено слухали доповідь про шляхи захисту організму людини від пагубного впливу радіоактивних речовин та нетрадиційні методи терапії для профілактики впливу радіонуклідів на організм людини - використання препаратів, виготовлених із рослин, що наділені радіопротекторними властивостями, тобто підвищують стійкість людського організму до дії іонізуючого опромінення і сприяють виведенню з нього радіонукліди.
На завершення цього цікавого і змістовного заходу, організатори акцентували увагу його юних учасників на тому, що настав час керуватися у виробничій та побутовій діяльності правилами екологічного гуманізму, основна ідея якого полягає в тому, що людина є лише частиною природи і Космосу, із законами і силами яких вона повинна бути обізнаною і рахуватися, щоб не прагнути владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не «царем природи», а її невід’ємною складовою частинкою.
Сьогодні в усіх загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах Хмельниччини проводяться тематичні навчально-виховні заходи, приурочені трагічним подіям чорнобильської катастрофи, яка впродовж багатьох років залишається незаліковною раною в серцях і пам’яті кожного українця.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • На сторожі природи рідного краю
 • Хмельницькі школярі оздоровлюються та відпочивають на базі Хмельницького ОЕНЦУМ
 • Черговий здобуток юних природознавців Хмельниччини
 • 26 квітня - 28 річниця Чорнобильської трагедії
 • Педагоги-натуралісти Хмельниччини дбають про розвиток юннатівського руху на Хмельниччині
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com