RSS 2.0

» » Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».
Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інформатика | Автор: Dryzhal | Переглядів: 694
Дата: 30-04-2015, 14:39
29 квітня Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Кам’янець-Подільською СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики провели семінар на тему «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища». Захід охопив вчителів природничо-математичного циклу південного регіону області з метою обміну досвідом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Кам’янець-Подільська школа недаремно обрана базою для проведення семінару - адже вона одна з двох шкіл області, яка зусиллями командної роботи педагогічної колективу виборола право участі у проекті "Відкритий світ”. Тут працюють професіонали, які готують вихованців до повноцінної плідної життєдіяльності в інформаційному суспільстві.
"Освітній простір м.Кам’янця-Подільського в умовах сталого розвитку” - такою була тема виступу начальника управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко Світлани Володимирівни, яка відкрила семінар. Берека Віктор Євгенович, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, виступив з питанням модернізації змісту методичної роботи відповідно до вимог Національної стратегії розвитку освіти. Коновалов Андрій Анатолійович, методист НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН ХОІППО здійснив огляд сучасних інтерактивних комплексів для навчання. З візитівкою закладу "Від традицій - до інновацій” виступив Бабчинський Юрій Васильович, директор Кам’янець-Подільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики. Тема виступу Золочевської Наталії Володимирівни, заступника директора з науково-методичної роботи, - ”Створення школи нової формації: місія можлива!”, яка розповіла про організацію роботи з вчителями щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній діяльності, презентувала "фірмовий” шкільний щоденник, який багато років поспіль друкується навчальним закладом для учнів. На його сторінках - історія закладу та його сьогодення. Шляхи подолання цифрового розриву окреслив Ребрина Віталій Арсенович, завідувач науково-методичним центром викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО.
Ефективно організована практична частина семінару дала змогу учасникам побувати на майстер-класах, тренінгах вчителів школи. Мякотіна Олена Миколаївна, вчитель математики, розповіла про можливості програми Classroom Management, слухачі випробовували її, здававши міні-тести за допомогою нетбуків. Нечай Галина Михайлівна, учитель географії, продемонструвала широкий спектр можливостей сервісу Learning Apps під час підготовки до уроків для формування в учнів ключових компетентностей. Не обійшлось і без релаксу: інтерактивний комплекс, використаний вчителькою, дав змогу слухачам сповна насолодитись захоплюючим польотом над водоспадом Анхель, почути шум води, спадаючої з вісімсотметрової висоти. Лотоцька Галина Георгіївна, учитель біології, дала майстер-клас з конструювання інтерактивного уроку біології в програмі SMART. Потужний контент з фізики для учнів, вчителів та батьків - напрацювання вчительки фізики Ляхоцької Оксани Євгеніївни, яка веде мережевий щоденник за допомогою власного блогу. Тренінг "на виживання” в інформаційному суспільстві - саме те, що треба сучасному вчителю, аби прийняти виклик дітей сучасного поколінння. З цією метою Земляк Ірина Вікторівна, вчителька інформатики, ознайомила учасників з новими Інтернет-ресурсами для організації процесу навчання, а під час проходження міні-квесту знадобились ноутбуки, планшети і навіть мобільні телефони учасників.
Усі матеріали, презентації, враження учасники семінару змогли розмістити на онлайн-дошці з використанням сервісу http://linoit.com , використання якої демонструвала Максименко Вероніка Анатоліївна, методист науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання ХОІППО під час свого виступу "Скаффолдинг. Сучасні методичні риштування вчителя природничо-математичних дисциплін”.
Отож усі роз’їхалися з гарними враженнями, щиро подякувавши організаторам заходу та звернувшись до господарів із сподіваннями приїхати сюди іще не один раз.
Місто Кам’янець-Подільський вкотре довів, що крокує у ногу з часом з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій та вирізняється гостинністю та високим рівнем підготовки даних заходів.
Наступний семінар планується провести в жовтні на базі гімназії №2 м.Хмельницького, також учасниці проекту "Відкритий світ”, до якого планується залучити інші регіони області.
Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».Семінар «Відкрита освіта: використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в освітньому менеджменті як засіб інтенсифікації розвитку шкільного середовища».
Більше фото з семінару.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Семінар методистів початкової освіти
 • Семінар вчителів інформатики та бібліотекарів у Віньковецькому районі
 • Семінар методистів предметів освітньої галузі «Технології» РМК (ММК)
 • Інформаційно-методичне забезпечення викладання предметів за новими програмами
 • Семінар-практикум учителів інформатики
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Жовтень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com