RSS 2.0

» » Семінар у новому форматі у Віньківцях
Семінар у новому форматі у Віньківцях
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 606
Дата: 22-05-2015, 08:54
Семінар у новому форматі у Віньківцях Семінар у новому форматі у Віньківцях Семінар у новому форматі у Віньківцях [thumb=left]http://visnyk.hoippo.km.ua/uploads/posts/2015-05/1432274108_44.jpg[/thumb Проблема впровадження інноваційних технологій в практику управлінської діяльності керівника загальноосвітнього навчального закладу є актуальною в сучасній школі і вимагає забезпечення інноваційного розвитку освіти. У Віньковецькому районі з 2013 року триває дослідно-експериментальна робота з проблеми «Управління професійним розвитком керівників загальноосвітніх навчальних закладів». Реалізація програми дій на 2015 рік відбувається у співпраці з ХОІППО, під умілим керівництвом Гуменюк Віри Василівни - наукового керівника проекту, завідуючої кафедрою менеджменту та освітніх технологій.
21 травня 2015 року на базі інформаційно-методичного центру Віньковецького РМК відбувся проблемно-цільовий семінар керівників загальноосвітніх закладів району з проблеми «Компетентності керівника з розвитку школи та управління результатами»
Семінар проводився в режимі вебінару.
Проблемно-аналітичний модуль семінару був насичений рекомендаціями, методичними матеріалами. Віра Василівна розкрила проблему управління розвитком школи та управління за результатами як важливої складової професійної компетентності керівника. Каліночкіна Юлія Михайлівна, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО проаналізувала характеристики професійної компетентності керівника зі створення моделі сучасної школи. Старший викладач кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін та технологій Ребрина Віталій Арсенович розкрив роль хмарних сервісів як чинників розвитку інновацій в сучасні школі.
У презентаційному модулі було окреслено проблеми інноваційного менеджменту крізь призму якості управління у школах району.
Завідуюча методичним кабінетом Саврій Світлана Гаврилівна ретельно проаналізувала використання інноваційних технологій управління якістю освіти в ЗНЗ району.
Методист-психолог Віньковецького РМК Масловська Світлана Михайлівна акцентувала увагу на формуванні мотиваційної сфери особистості керівника, яка впливає на готовність до інноваційної педагогічної діяльності.
Методист з інформаційного забезпечення Брошко Л.Л. презентувала інформаційне портфоліо з проблеми вебінару.
У обговоренні проблеми в ракурсі власного досвіду взяли участь директори шкіл, які поділилися своїми напрацюваннями та окреслили перспективи розвитку впровадження інновацій у сучасний освітній процес.
Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району вдячні ХОІППО, науковому керівнику експерименту Гуменюк Вірі Василівні за надання компетентної і кваліфікованої допомоги у проведенні дослідно-експериментальної роботи. Ми переконані, що реалізація проекту в кінцевому результаті сприятиме підвищенню професійного потенціалу керівників шкіл.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Удосконалення професійної компетентності керівника школи - вимога часу
 • Компетентність сучасного керівника - запорука успішної школи
 • Обласна науково-практична конференція «Інновації в управлінській діяльності керівника школи XXI століття»
 • Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу"
 • Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com