RSS 2.0

» » Засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів
Засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 622
Дата: 22-09-2015, 15:33
Засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів Засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів Засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів Засідання творчої групи заступників директорів шкіл-інтернатів Відповідно до плану роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 17 вересня 2015 року на базі Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату проведено розширене засідання творчої групи заступників директорів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи: «Науково-методичне забезпечення основних напрямків навчально-виховної та корекційної роботи в спеціальних навчальних закладах».
Учасники заходу ознайомились із сучасними тенденціями державної політики щодо науково-методичного та програмного забезпечення навчально-корекційного процесу в спеціальних навчальних закладах; обговорили питання впровадження в освітній процес навчально-корекційних планів та програм для дітей з особливими потребами, внесення коректив та пошук оптимальних шляхів їх реалізації у 2015-2016 н. р., ознайомились із практикою використання Монтессорі-матеріалів в процесі навчання дітей з помірною розумовою відсталістю та спектру аутизму.
В засіданні творчої групи взяли участь: методист науково-методичного центу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО - Грицюк Н.Г., директор Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату - Гаман А.М., керівник творчої групи, заступник директора з навчально-виховної роботи Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІст. - Посвістак О.М, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІст. - Гудзенко Н.Г., корекційний педагог, вчитель початкових класів Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІст. - Штокало Т.Г., які поділились досвідом роботи щодо організації науково-методичного супроводу корекційно-розвивального навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку, внесли ряд пропозицій щодо організації навчально-виховної роботи в закладах відповідно до нових Типових навчальних планів. За результатами роботи творчої групи визначено основні напрямки підвищення рівня методичної готовності педагогів спеціальних навчальних закладів до роботи відповідно до нових Державних стандартів, сприяння підготовки адаптованих програм, методичних матеріалів та ознайомлення з ними педагогічної громадськості.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Семінар методистів РМК із спеціальної, інклюзивної освіти
 • Співпраця спеціальних та загальноосвітніх навчальних закладів в організації ефективної навчально-корекційної роботи з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку
 • Семінар для вчителів та заступників директорів шкіл-інтернатів
 • Обласний семінар-нарада заступників директорів шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи
 • Семінар керівників шкіл-інтернатів
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Грудень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com