RSS 2.0

» » Сучасні тенденції викладання іноземної мови
Сучасні тенденції викладання іноземної мови
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Англійська мова / Німецька мова | Автор: Dryzhal | Переглядів: 725
Дата: 4-05-2016, 10:29
Сучасні тенденції викладання іноземної мови Сучасні тенденції викладання іноземної мови Сучасні тенденції викладання іноземної мови 26 квітня 2016 року на базі Кам’янець-Подільського НВК №9 ім. А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв відбувся обласний семінар-практикум «Сучасні тенденції викладання іноземної мови: методика, теорія, практика», в якому також взяли участь вчителі іноземної мови Чемеровецького району та слухачі курсів при ХОІППО. Програма семінару була насиченою та цікавою, і передбачала проведення віртуальної екскурсії директором школи Осадчук Н.В; сучасних відкритих уроків вчителями англійської мови Козак Ю.О., Хатимською Ю.М. та Остаповою С.В., німецької мови Пазинюк Н.Г., Семенюк Н.В.; інтерактивних майстер-класів Ліпман О.В., Доценко І.В., Євчук О.В.; творчих заходів позакласної роботи. Учасники семінару ознайомились із системою роботи з вивчення двох іноземних мов, що є на сьогоднішній день дуже актуальним, важливим та перспективним.
Методичний кабінет управління освіти і науки Кам’янець –Подільської міської ради в особі завметодкабінетом Залевської Світлани Дмитрівни та методиста з іноземних мов Худик Ніни Михайлівни успішно впроваджує іннноваційні форми методичної роботи щодо удосконалення фахової компетентності педагогів, зокрема, вчителів англійської та німецької мов.
Проведений семінар засвідчив не тільки високий професіоналізм педагогічного складу НВК №9, а й їх готовність щедро ділитись знаннями, досвідом та здобутками із колегами .
Дякуємо за співпрацю, сподіваємось на нові зустрічі.
Методисти ХОІППО Л.Луценко, Т.Мороз.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Панель керування

Логін
Пароль

Календар

«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Наша адреса:


29013, м. Хмельницький
вул. Проскурівського Підпілля, 139
E-mail:
hoippo@ukr.net
visnykhm@i.ua
majbuttya@gmail.com

НА ВЕРХ