RSS 2.0

» » 29 серпня 2016 року на Віньковеччині відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
29 серпня 2016 року на Віньковеччині відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 409
Дата: 29-08-2016, 16:37
29 серпня 2016 року на Віньковеччині відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 29 серпня 2016 року на Віньковеччині відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації29 серпня 2016 року на Віньковеччині відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. У засіданні колегії взяли участь голова райдержадміністрації Лелюк В. Б.,заступник голови райдержадміністрації Білоус М.І., голова районної ради Ходюк А.П., методисти РМК, делегації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, голови сіл. З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016/2017 навчальний рік» виступив Арсенюк В.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької райдержадміністрації.
Віталій Олександрович відмітив, що відділом освіти, молоді та спорту, навчальними закладами району проведена значна робота по забезпеченню рівного доступу до якісної освіти кожній дитині, обговорення проекту концепції Нової української школи, впровадженню змін до програм початкової школи, створенню умов для проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників, реалізації національно-птріотичного виховання дітей, забезпеченню та зміцненню матеріальної бази навчальних закладів. Головні акценти були розставленні на зміні методики викладання у сучасні школі через застосування компетентнісного підходу як основного орієнтиру якісної освіти.
У обговоренні взяли участь Богданов І.М., директор Віньковецького НВК, який звернув увагу на створення належних умов для навчання та вихованя учнів, забезпечення рівного доступу до якісної освіти та результативність ЗНО; Клаптюк Аліна, колишня учениця Віньковецького НВК, студентка Київського національного лінгвістичного універститету, у своєму виступі наголосила, що ЗНО дає шанс та рівні можливості для всіх випускників вступити в омріянй престижний вуз, а результати ЗНО - це наслідки кропіткої і наполегливої праці, системного навчання на протязі усіх років у школі; Мальована Л.В., заступник директора Дашковецького НВК, розповіла про реалізацію вимог Концепції національно-патріотичного виховання. До модернізації управлінської діяльності з питань застосування ІКТ в дошкільних навчальних закладах району закликала методист РМК Мар’яновська Л.В. Про освітній простір початкової ланки освіти відповідно до вимог сьогодення та забезпечення наступності між ланками освіти в однокомплектні школі в умовах функціонування НВК виступила Садлій Л.О., вчитель початкових класів Великоолексанрівського НВК. Про єдність школи, сім’ї та громади в умовах переходу до децентралізації говорили Ткачук М.В., голова Яснозірської сільської ради, Лелюк В.Б, голова райдержадміністрації.
Колектив педагогів району поповнився 5 молодими учителями, яким урочисто вручили трудові книжки. Від імені молодих педагогів виступила Садлій Б.В., яка запевнила, що вони виконають поставлені завдання та побажала усім творчої наснаги.
Голова районної державної адміністрації Лелюк В.Б, голова районної ради Ходюк А.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Арсенюк В.О. вручили грамоти та подяки керівникам шкіл за підготовку навчальних закладів до нового навчального року.Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Колегія на Віньковеччині: підсумки ЗНО-2015 та формат ЗНО-2016
 • Колегія відділу освіти на Віньковеччині
 • Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької райдержадміністрації
 • Підсумкова колегія Віньковецької РДА
 • Розширена колегія у Віньківцях
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com