RSS 2.0

» » Натуралісти Хмельниччини - у Золотій когорті позашкільників України
Натуралісти Хмельниччини - у Золотій когорті позашкільників України
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 532
Дата: 6-01-2017, 11:35
Натуралісти Хмельниччини - у Золотій когорті позашкільників України Натуралісти Хмельниччини - у Золотій когорті позашкільників України Нещодавно у столиці нашої держави завершено підведення Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» за 2016 рік, котрий проводили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор».
Важливий освітянський захід, у якому приймали участь позашкільники Хмельниччини, проводився його організаторами з метою виявлення творчо працюючих педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів, розповсюдження передового педагогічного досвіду, пошуку інноваційних ідей та технологій для оновлення змісту навчання і виховання дітей, публічного визнання внеску позашкільних навчальних закладів у розвиток системи освіти, формування іміджу цих закладів.
До участі у Рейтингу якості позашкільної освіти були запрошені кращі педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів з різних регіонів України, котрі на розгляд столичному журі подали матеріали, які ґрунтовно розкривали досвід роботи їх позашкільних навчальних закладів (еколого-натуралістичні центри, станції юних натуралістів, будинки дитячої та юнацької творчості, центри позашкільної роботи) в 2016 році. У поданих ними роботах презентувались інноваційні форми управлінської діяльності, прогностичні орієнтири інноваційного розвитку й моніторинг якості освіти у позашкільному навчальному закладі, система організації педагогами дослідницько- експериментальної, навчально-виховної і методичної роботи.
На підставі рішення журі та оргкомітету Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» на конкурсній основі визнано переможцями і відповідно нагороджено Дипломом 4-х учасників цього заходу з нашої області:
- Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (т.в.о. директора - Климчук Василь Васильович) в категорії «Позашкільні навчальні заклади обласного підпорядкування» серед профільних позашкільних навчальних закладів України;
- Дунаєвецьку станцію юних натуралістів (директор - Чекман Марта Василівна) в категорії «Позашкільні навчальні заклади районного підпорядкування» серед профільних позашкільних навчальних закладів України;
- Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор - Манійчук Тетяна Леонідівна) та Шепетівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді (директор -Домбровська Лариса Степанівна) в категорії «Позашкільні навчальні заклади міського підпорядкування» серед профільних позашкільних навчальних закладів України.
Успішна участь позашкільників-натуралістів Хмельниччини у Відкритому рейтингу якості позашкільної освіти, що стали переможцями «Золотої когорти позашкільників» за 2016 рік в черговий раз засвідчила їх високий професійний рівень і здобутки творчості їх вихованців на всеукраїнському й міжнародному рівні та увагу, яка сьогодні приділяється місцевою владою та керівництвом освітньої галузі збереженню існуючої мережі позашкільних навчальних закладів і забезпеченню розвитку позашкільної освіти в нашому краї.

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Педагогічні Оскари позашкільників України здобули педагоги-натуралісти Хмельницького ОЕНЦУМ
 • ЮНІ ЕКОЛОГИ І ТЕХНІКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ - ЛІДЕРИ ЗОЛОТОЇ КОГОРТИ ПОЗАШКІЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
 • Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Липень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Наша адреса:


  29013, м. Хмельницький
  вул. Проскурівського Підпілля, 139
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com

  НА ВЕРХ