RSS 2.0

» » Юні екологи Хмельниччини приймали участь у фіналі Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel Еко Україна 2017»
Юні екологи Хмельниччини приймали участь у фіналі Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel Еко Україна 2017»
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 352
Дата: 22-02-2017, 07:58
Юні екологи Хмельниччини приймали участь у фіналі Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel Еко Україна 2017»З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідної, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий простір, Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та корпорацією Intel в Україні нещодавно провели Всеукраїнський конкурс "Intel Еко Україна 2017" - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2017 (International Science and Engineering Fair).
Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2017 року № 10 «Про підсумки Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel Еко Україна 2017» нагороджено Дипломом IV ступеня «Intel Еко Україна 2017» за зайняте четверте місце в окремих категоріях (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, д.п.н., професора В.В. Вербицького та директора корпорації Intel в Україні Д.М. Калити):
- Давидун Вікторію Вікторівну, ученицю 10 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ім. П. Кізюна, з дослідницьким проектом «Пиловловлювач для захисту носової порожнини»;
- Бобика Івана Олександровича, вихованця гуртка «Екологічна біохімія» Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учня 11 класу Хмельницького ТБЛ ім. Артема Мазура, з дослідницьким проектом «Перспективи використання енергетичної культури міскантус як альтернативного палива в умовах України»;
- Собчинського Миколу Костянтиновича, вихованця гуртка «Екологічна біохімія» Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учня 11 класу Хмельницького ТБЛ ім. Артема Мазура, з дослідницьким проектом: «Отримання моторних палив високої якості і з пониженою токсичністю за допомогою органоглин».
Дипломом III ступеня "Intel Еко Україна 2017" за зайняте третє місце і дипломом від Американського метеорологічного товариства за найкращу роботу у галузі метеорології нагороджено Шкляра Вадима Олеговича, учня 9 класу Славутського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх», з дослідницьким проектом «Вплив меліоративних осушувальних систем на ландшафти Ганнопільського плато».
Дипломом від Фундації матеріалознавства ASM за найкращу презентацію у галузі матеріалознавства або використання матеріалознавчих концепцій нагороджено Васильчука Євгена Андрійовича та Зеленюк Роксолану Володимирівну, учнів 9 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.», з дослідницьким проектом «Окуляри адаптуючі око для керування автомобілем в нічний час».
За успішний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень надано Подяки від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та корпорації Intel:
- Гуменюку Юрію Парфеновичу, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.», вчителю фізики та астрономії за дослідницький проект «Пиловловлювач для захисту носової порожнини»;
- Зимі Наталії Володимирівні, учителю-методисту, вчителю Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. А. Мазура м. Хмельницького та Ганзюк Аллі Ярославівні, к.т.н., доценту кафедри хімії Хмельницького національного університету за дослідницькі проекти: «Перспективи використання енергетичної культури міскантус як альтернативного палива в умовах України» та «Отримання моторних палив високої якості і з пониженою токсичністю за допомогою органоглин»;
- Шкляр Людмилі Миколаївні, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту, вчителю географії Славутського НВК за дослідницький проект: «Вплив меліоративних осушувальних систем на ландшафти Ганнопільського плато».

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище»
 • Славутський обласний ліцей-інтернат на Intel-Техно Україна 2016-2017
 • Завершився перший Національний этап Intel-Техно Україна міжнародного конкурсу Intel ISEF
 • Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Липень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Наша адреса:


  29013, м. Хмельницький
  вул. Проскурівського Підпілля, 139
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com

  НА ВЕРХ