RSS 2.0

» » Обласний семінар дошкільників у Ярмолинцях
Обласний семінар дошкільників у Ярмолинцях
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Дошкільне виховання | Автор: Dryzhal | Переглядів: 578
Дата: 7-04-2017, 13:08
Обласний семінар дошкільників у Ярмолинцях Обласний семінар дошкільників у Ярмолинцях Обласний семінар дошкільників у Ярмолинцях 4 квітня методистами науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО було проведено семінар-практикум за темою «Інноваційні погляди на методичну структуру і типологію занять з фізичної культури» на базі Ярмолинецького Центру розвитку дитини. Учасниками семінару стали інструктори та вихователі з фізичної культури дошкільних закладів Віньковецького, Городоцького, Деражнянського, Летичівського, Новоушицького, Старосинявського, Хмельницького, Чемеровецького, Кам’янець-Подільського районів, м.Кам’янця-Подільського та ряду об’єднаних територіальних громад Хмельниччини.
Від імені керівництва району учасників зібрання привітала начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Хоптова В.М., яка ознайомила з експрес портретом інноваційного простору Ярмолинеччини. Директор центру розвитку дитини Резнічук О.І. провела екскурсію-презентацію для учасників семінару, ознайомила з закладом та розповіла про основні досягнення у роботі свого колективу. Також учасників семінару привітали юні вихованці Ярмолинецького ЦРД.
Під час презентаційного модуля семінару досвідом роботи із інструкторами та вихователями з фізичної культури ДНЗ області поділилися інструктор з фізичної культури Рогачевська В.В., вихователі Ярмолинецького ЦРД та Ярмолинецького ДНЗ №1Денисюк Н.О., Захарчук О.М.
Гаркавенко Т.В., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА ознайомила учасників семінару-практикуму з нормативно-правовою базою та вимогами щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільному навчальному закладі. Про інноваційні аспекти в організації фізкультурної роботи із дошкільниками розповіла старший викладач кафедри теорії та методик початкової і дошкільної освіти ХОІППО Харченко А.А.
У ході практичного модулю семінару відбувся методичний діалог «Моделювання, презентація перспективного педагогічного досвіду», модератором якого була методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Каратаєва М. І., виступили: Дарченко Л.Г., методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО, Рихлик Н.М., методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації; поділися досвідом роботи БоднарЛ.М., вихователь Ярмолинецького ДНЗ №1 Татчин Л.П., вихователь Шарівського ДНЗ, Зубкова В.А., Боднар Т.М.вихователі Ярмолинецького ДНЗ №1
За підсумками роботи семінару–практикуму його учасниками було ухвалено рекомендації працівникам дошкільних навчальних закладів Хмельниччини щодо реалізації завдань по збереженню та зміцненню фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я дошкільників.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Обласний семінар-практикум інструкторів з фізичної культури ДНЗ відбувся у м. Ізяславі
 • Семінар методистів дошкільної освіти на Дунаєвеччині
 • Виховуємо патріотів змалечку
 • У вирі інформаційних технологій
 • Семінар методистів дошкільної та початкової освіти у Волочиську
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Серпень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com