RSS 2.0

» » КРАСА ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ
КРАСА ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. | Автор: Dryzhal | Переглядів: 783
Дата: 3-05-2017, 08:35
КРАСА ЛЮДСЬКОЇ ДУШІУ нашому житті ми зустрічаємо лише небагато людей, які світяться промінням душевної теплоти, є майстрами своєї справи, гарними колегами, вірними друзями. Усі ці слова стосуються прекрасної людини, щирої жінки, майстерного творця дитячих душ Приймак Тетяни Володимирівни.
Народилася Тетяна Приймак 5 травня 1966 року. Була другою дитиною у сім’ї, має старшу сестру Валентину, яку безмежно любить, поважає та цінує. З дитинства маленька Тетянка відзначалася своєю допитливістю, бажанням вчитися, багато читати, хистом до музики. У 7 років розпочала навчання в Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, згодом батьки віддали її до місцевої музичної школи. Шкільні роки пролетіли швидко. Не зрадивши своїй любові до вічного мистецтва музики, юна Тетяна вступає до Вінницького державного педагогічного інституту імені Миколи Островського на музично-педагогічне відділення (нині Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).
У 1988 році Тетяна Володимирівна була прийнята на роботу вчителем музики та співів Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. За роки трудової діяльності обіймала різні посади: вчителя музики, заступника директора з виховної роботи, класного керівника. Нині працює соціальним педагогом школи, викладає музичне мистецтво та основи християнської етики. За свій високий професіоналізм, непересічний педагогічний талант, високі моральні якості заслужила авторитет серед колег. Упродовж багатьох років вона є головою методичного об’єднання педагогічних працівників освітньої галузі «Мистецтво».
Правду кажуть, коли Всевишній наділяє людину талантом, то завжди робить це щедро та багато. Роки діяльності на педагогічній ниві принесли гарні плоди: стараннями вчительки в громаді успішно реалізовується обласний довготривалий проект «Митці рідного краю», підготовлено до друку краєзнавчий альманах «Калинова Полонщина», розроблено проект «Збережемо культуру рідного краю», разом з учнями розроблено ряд культурно-мистецьких проектів, які неодноразово виборювали призові місця на Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок», Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та есе з культурології, що проводиться Національним університетом «Острозька академія». У січні цього року творчий колектив Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 під керівництвом Приймак Т.В. долучився до фестивалю різдвяних піснеспівів в Острозькій академії, який було занесено до Книги рекордів України. Вчителька також є неодноразовим переможцем обласної віртуальної виставки педагогічних ідей та інновацій «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».
Виховує сина Назара, який є її справжньої гордістю (бере активну участь в житті школи, міста, є переможцем та призером Всеукраїнських конкурсів, автором книги «Дорогами життя»).
За свою старанність, успіхи в роботі з обдарованими дітьми, високий рівень педагогічної та науково-методичної роботи Тетяна Володимирівна нагороджена високими нагородами: Грамотами та Подяками Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Міністерства освіти і науки України, Верховної Ради України тощо.
Не кожен вчитель вміє донести матеріал до учня, поділитися досвідом з колегами та при цьому перебувати самому у професійному розвитку, втілювати консервативність і новаторство одночасно, йти у ногу з часом. Це не просто покликання, а Боже благословення!
Користуючись нагодою, хочеться побажати Тетяні Володимирівні міцного здоров’я, наснаги, лише творчого неспокою! Нехай талановитий художник пише яскравими фарбами картину Вашого життя, а прекрасний композитор грає лише мажорну мелодію Вашої прекрасної душі! З днем народження!

Назар Мартинюк


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • На фестивалі колядок та щедрівок у Острозі
 • 1 жовтня - Міжнародний день музики
 • Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Липень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Наша адреса:


  29013, м. Хмельницький
  вул. Проскурівського Підпілля, 139
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com

  НА ВЕРХ