Семінар завідувачів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Форми надання консультативно-методичної допомоги дітям, батькам, педагогам в умовах інклюзивного навчання»
|
Категорія: Публікація сайту / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Zaspa | Переглядів: 1 278
|
Дата: 14-05-2013, 16:09 |
Семінар відбувся на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Його мета – підвищення професійної компетентності педагогічних працівників щодо ефективного впровадження інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах. Провідний спеціаліст загальної середньої дошкільної освіти управління освітньої діяльності та кадрової роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Марисюк Алла Андріївна акцентувала увагу присутніх на нормативно-правовій базі в організації інклюзивного навчання. Перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Войтенко В.І. поінформував про реалізацію державної політики щодо підвищення професійної компетентності педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів як запоруки ефективного навчання дітей з психофізичними порушеннями в умовах інклюзії. Магур Г.О., консультант-практичний психолог з питань девіантної поведінки дітей Хмельницької обласної психолого-медико-педагогічної консультації, розповіла про формування психологічної готовності педагогів до роботи в умовах інклюзивного навчання. На проблемах комплексної психолого-педагогічної корекції розвитку дитини із синдромом Дауна зупинилася Бондарчук А.В., консультант-учитель-дефектолог Хмельницької ОПМПК. Ознайомила колег з організацією навчально-корекційної роботи з дітьми-аутистами Буряковська О.М., консультант-учитель-логопед Хмельницької ОПМПК. Савчук Н.К., методист лабораторії інклюзивної освіти ХОІППО, звернула увагу на компетентність педагога загальноосвітнього закладу щодо корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими потребами. Грицюк Н.Г., завідувачка Хмельницької ОПМПК привернула увагу до актуальних питань організації логопедичної допомоги дітям з порушенням слуху, в тому числі, слухопротезованим. У практичні частині було презентовано відеоматеріал Всеукраїнської конференції з питань організації роботи у ДНЗ з дітьми, які мають особливі потреби, у якому представлено досвід корекційної роботи (Дельфінотерапія). Учасники семінару поділились досвідом роботи щодо навчання дітей з психофізичними порушеннями в умовам інклюзії.
Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.
|
Схожі новини:
Обласний семінар завідувачів районними, міськими психолого-медико-педагогічними консультаціями на тему: «Співпраця психолого-медико-педагогічних консультацій з громадськими організаціями інвалідів»Робота з обдарованими дітьми в умовах сучасної школиCемінар-практикум методистів початкової освіти з питань інклюзивного навчання (21.03.2013р)Обласний семінар «Правове виховання: сучасний вимір»Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА |