RSS 2.0

» » Педагоги Хмельниччини стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів 2017 року
Педагоги Хмельниччини стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів 2017 року
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою / Виховна робота | Автор: Dryzhal | Переглядів: 437
Дата: 20-02-2018, 16:17
Педагоги Хмельниччини стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів 2017 року Педагоги Хмельниччини стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів 2017 року У 2017 році Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти проводився у категорії "Навчальна література з військово-патріотичного напряму позашкільної освіти".
І (обласний) етап Конкурсу було проведено Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації. Організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу здійснив Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
На Конкурс приймалися різноманітні види навчальної літератури: навчальні, навчально-методичні, методичні, навчально-наочні посібники, методичні комплекси (методичні рекомендації, навчальна програма та розробки занять до неї), хрестоматії, зібрання творів, словники (тлумачні, термінологічні та інші), енциклопедії, довідники, альбоми, атласи, які призначені для практичного використання в навчально-виховному процесі позашкільних навчальних закладів.
Серед рукописів, які надійшли на І (обласний) етап Конкурсу, найбільшу кількість балів за оцінкою експертної комісії набрав рукопис "Ми нащадки козацького роду" (колектив авторів Бродюк Л. І., Миронюк А. В., Нагурна Т. П., керівники гуртків дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 "Подоляночка" м. Славути). Розроблений як методичний комплекс, рукопис містить навчальні програми гуртків "Козаченята" і "Дівчаточка-леляточка" з розробками занять до них для хлопчиків та дівчаток старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Програмами передбачено проведення навчальних занять, екскурсій, прогулянок, подорожей, вивчення українських традицій, які включають дітей в активну діяльність, стимулюють розвиток мислення, уяви, викликають зацікавленість і позитивне ставлення до навчання. Метою методичного комплексу є покращення якості навчального процесу, якості засвоєння навчального матеріалу та національно-патріотичне виховання дітей.
Створенню рукопису передувала кількарічна співпраця колективів дошкільного навчального закладу № 2 "Подоляночка" м. Славути та Славутського міського центру туризму і краєзнавства у вирішенні питання формування національної свідомості дошкільників. Накопичений досвід педагогів з даної проблеми дав можливість ДНЗ №2 "Подоляночка" стати опорним навчальним закладом з питань впровадження козацької педагогіки в навчально-виховний процес. У 2013 році тут був створений музей козацької слави. З 2012 року працює гурток "Козаченята" для хлопчиків 5-6 років, а з 2015 року – "Гурток для маленьких лель" для дівчаток 5-6 років. На базі досвіду впровадження козацької педагогіки у ДНЗ № 2 "Подоляночка" тут підвищують свою майстерність керівники гуртків навчальних закладів міста, організатори позакласної та позашкільної роботи. Керівники гуртків "Козаченята" та "Дівчаточок-леляточок" організовують семінари-практикуми, майстер-класи, тренінги, представницькі заходи. З роботою гуртків знайомились методисти всіх районів області, гості з Польщі, міст Рівне, Острог, Хмельницький.
Колектив авторів рукопису "Ми нащадки козацького роду" стали переможцями І етапу Конкурсу. Рукопис було надіслано для участі у ІІ етапі Конкурсу. ІІ Всеукраїнський етап Конкурсу відбувся у листопаді 2017 року. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 року, №40 "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році" автори рукопису від Хмельниччини стали переможцями ІІ етапу. Відповідно до Положення про Конкурс цьому рукопису буде надано гриф Міністерства освіти і науки України, що означає, що розроблені Славутськими педагогами навчальні програми та методичні рекомендації щодо виховання дітей-дошкільнят в дусі патріотизму і збереження козацьких традицій взяті за основу Міністерством освіти і науки України і рекомендуються для використання у всіх навчальних закладах України.
Вітаємо Бродюк Людмилу Іванівну, Миронюк Анну Василівну, Нагурну Тетяну Петрівну – педагогів Хмельниччини з перемогою у Всеукраїнському Конкурсі рукописів 2017 року! Бажаємо творчих успіхів, плідної праці і подальших успішних здобутків.

І. Кіретова, завідувач
інформаційно-методичного відділу
ХОЦТКУМ

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Методичні рекомендації з української мови та літератури
 • Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок
 • Вітаємо з перемогою!!!!
 • Розробки позашкільників-натуралістів Хмельниччини у числі кращих в Україні
 • Оголошення
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Лютий 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com