RSS 2.0

» » Юннати Хмельниччини - переможці фінального етапу Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднань
Юннати Хмельниччини - переможці фінального етапу Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднань
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 531
Дата: 14-09-2018, 14:58
Юннати Хмельниччини - переможці фінального етапу Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднань Юннати Хмельниччини - переможці фінального етапу Всеукраїнського зльоту трудових аграрних об’єднаньВідповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Тернопільським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з 11 по 13 вересня 2018 року був проведений ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Участь у Зльоті, який проходив на базі закладів освіти Тернопільської області, приймали команди кращих учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань і загонів закладів загальної середньої та позашкільної освіти України, в тому числі й команда з Хмельницької області. В рамках заходу проводився захист учнівських науково-дослідницьких робіт у секціях «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво», презентації аграрної виставки «Щедрість рідної землі» та відкриті творчі звіти членів учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об’єднань школярів.
Юних аграріїв Хмельниччини на Тернопіллі достойно представляли три вільховецьких юннатки під керівництвом Олени Василівни Смаровоз, вчителя біології Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Федора Степановича Бацури Новоушицького району:
- Галаш Людмила Вікторівна, учениця 10 класу;
- Петраш Анна Олександрівна, учениця 11 класу;
- Шевчук Катерина Ігорівна, учениця 9 класу.
Галаш Людмила зі своєю дослідницькою роботою «Лікувальні властивості продуктів бджільництва» показала ґрунтовні знання за обраною темою досліджень, здобула ІІ призове місце за результатами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (секція «Тваринництво»), увійшла до складу переможців ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти і була відзначена Грамотою його організаторів.
У рамках Зльоту відбулися педагогічні читання для керівників делегацій «Компетентнісний підхід в роботі учнівських аграрних об’єднань та їх роль у допрофесійній орієнтації школярів», під час яких керівник делегації з Хмельниччини О.В. Смаровоз обмінювалась з колегами власними напрацюваннями і здобутками передового педагогічного досвіду з трудового навчання та виховання дітей і учнівської молоді.
Як переможця і активного учасника Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти учнівську команду юних аграріїв Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Федора Степановича Бацури Новоушицького району було нагороджено Дипломом ІІІ ступеню та Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Цей непересічний успіх вільховецьких юннатів у черговий раз переконливо показав важливість цього напрямку роботи педагогів зі школярами та результативність уваги, яка традиційно приділяється педколективом і батьками трудовому вихованню учнів цієї школи.
Вітаємо команду, учнівський, батьківський і педагогічний колектив школи ім. Ф.С. Бацури та юннатів Хмельниччини з новим успішним здобутком на ниві навчання і аграрної праці!

Юлія Петраш, завідувач відділом сільського господарства Хмельницького ОЕНЦУМ.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Натуралісти оголосили проведення Всеукраїнського фестивалю «Україна - сад»
 • Натуралісти проводять Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»
 • Юні аграрії з Новоушиччини презентували Хмельниччину на ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у Запоріжжі
 • Юннати і школярі Хмельниччини - фіналісти Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну
 • Про проведення Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну «Квіткова симфонія»
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Січень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com