Категорія: Публікація сайту / Художньо-естетична освіта | Автор: Dryzhal | Переглядів: 679
|
Дата: 1-10-2013, 11:54 |
Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович Музика володіє величезною силою. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Багато композитори намагалися виразити через неї стан своєї душі. Їх великі імена завжди з вдячністю будуть вимовляти нащадки. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина.
Всесвітній поштовий союз з 1 жовтня 2013 року запрошує школярів віком від 10 до 15 років взяти участь у Національному етапі 43-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини». Інформація про конкурс - _-list-pro-muziku.zip [7.96 Kb] (cкачувань: 19)
Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.
|
Схожі новини:
Оголошення про семінар для учителів німецької мови1 червня — Міжнародний день захисту дітейВсесвітній день родини (Міжнародний день сім’ї), Всеукраїнський день сім'ї4 квітня - Міжнародний день ІнтернетуДень справедливості в Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Ізяславського району |