RSS 2.0

» » Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу"
Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу"
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 090
Дата: 18-10-2013, 15:28
Кафедра менеджменту та освітніх технологій ХОІППО інформує:

17 жовтня 2013 р. у рамках угоди про співпрацю ХОІППО та управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації щодо здійснення дослідно-експериментальної роботи «Менеджмент розвитку інноваційної культури педагогів у процесі профільного навчання педагогів в умовах діяльності освітнього округу» на базі Городнявського навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» Шепетівського району відбувся установчо-моделюючий семінар на тему: «Формування інноваційної культури педагогів у процесі профільного навчання школярів в умовах діяльності освітнього округу на базі Городнявського НВК».
У роботі семінару взяли участь Грабельникова Наталя Миколаївна, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації; Гуменюк Віра Василівна, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент; Ковальська Оксана Павлівна, науковий керівник експерименту, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, кандидат педагогічних наук; Крупник Валентина Олександрівна, директор Городнявського НВК; керівники шкіл-суб’єктів Городнявського освітнього округу та педагогічні працівники.
Гуменюк В. В. у виступі розкрила сутність інноваційної культури педагога як важливого фактора забезпечення якості освіти; акцентувала увагу на стратегії вибору змін у роботі вчителя з урахуванням сучасних викликів.
Ковальська О.П. охарактеризувала напрями розвитку інноваційної культури педагогів, що забезпечують навчально-виховний процес у профільних класах; визначила науково-теоретичні та практичні засади реалізації даної проблеми. Звернула увагу учасників семінару на ставлення педагогічних працівників до інноваційної діяльності, вимоги до професійних якостей вчителя-новатора та на значну роль керівника – координатора дослідно-експериментальної роботи освітнього округу.
Крупник В.О. презентувала роботу педагогічного колективу щодо створення інноваційного освітнього простору в окрузі.
В обговоренні проблеми взяли участь директори, вчителі-предметники шкіл-суб’єктів Городнявського освітнього округу, які обмінялися досвідом використання інновацій у практичній діяльності.
Конструктивна робота семінару сприяла моделюванню змісту подальшої співпраці щодо реалізації мети експерименту та спрямуванню зусиль на пошук ефективних шляхів її вирішення.

Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу" Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу" Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу" Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу" Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу"
Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу" Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу" Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу"
Установчо-моделюючий семінар на тему: "Формування інноваційної культури педагогів в умовах діяльності освітнього округу"

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Семінар керівників районних/міських методичних об’єднань директорів шкіл з питань управління якістю особистісно орієнтованого освітнього процесу
 • НМЦ координації дослідно-експериментальної та інноваційної роботи
 • Семінар-нарада методистів РМК/ІМЦ
 • Міжрегіональне засідання кафедр менеджменту/управління освітою Хмельницького, Волинського та Рівненського обласних інститутів післядипломної педагогіч
 • Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com