RSS 2.0

» » Життєві сценарії: почути голос свого серця
Життєві сценарії: почути голос свого серця
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. | Автор: Dryzhal | Переглядів: 109
Дата: 7-11-2019, 09:24
Життєві сценарії: почути голос свого серця Життєві сценарії: почути голос свого серця Життєві сценарії: почути голос свого серця Життєві сценарії: почути голос свого серця Життєві сценарії: почути голос свого серця Життєві сценарії: почути голос свого серця Життєві сценарії: почути голос свого серця
Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим.
Норман Вінсент Піл


6 листопада на запрошення відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади представниками Національного університету «Острозька академія» було проведено низку методичних зустрічей та профорієнтаційних заходів із освітянами й молоддю Полонського краю.
Уранці радо зустріла гостей Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 на чолі з директором Валентиною Лапець. Галиною Гандзілевською, доктором психологічних наук, професором кафедри психології та педагогіки, координатором спеціальності «Початкова освіта» в НаУОА для учнів та педагогів закладу освіти було запропоновано техніки досягнення життєуспіху.
Творчу майстерню «Життєві сценарії: почути голос свого серця» Галиною Борисівною, за сприяння методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади у лекційній залі Будинку культури, було презентовано для педагогічних працівників художньо-естетичного циклу та школярів старших класів громади. На заході були присутні кореспонденти місцевого інформаційно-аналітичного тижневика «Сьогодення громади». У ході нетрадиційної зустрічі було проведено лекцію із використанням тренінгових елементів, психологічних вправ, психодраматичних технік, до яких радо долучалися як учнівська молодь, так і вчительська спільнота з усіх терен Полонщини. Цікавими до перегляду були відеоматеріали про бар’єри і ресурси успішної реалізації життєвого задуму, досягнення вершинного розвитку у акмеперіоді особистості. Було детально представлено спеціальність «Початкова освіта», її унікальність в Острозькій академії та показано зв’язок між нею та сучасною реформою української школи, продемонстровано перспективи для працевлаштування фахівців цієї галузі.
Назар Мартинюк, співробітник НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара», президент Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин НаУОА розповів про співпрацю освітян Полонщини із Національним університетом «Острозька академія» за підтримки Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в напрямку реалізації довготривалого мистецького проекту «Митці рідного краю». Очільником студентсько-аспірантського об’єднання за допомоги відповідей присутніх в залі, у форматі «мозкового штурму», було зроблено акцент на особливостях дослідження біографії людини (біографістики) та представлено процес наукової діяльності як своєрідний та виправданий вияв творчості.
Гарним подарунком для учасників заходу був танець «Намалюю тобі зорі» у виконанні учнів Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (художній керівник Людмила Козирська).
Подяками за багатолітню плідну співпрацю в галузі навчання і виховання дітей та молоді, пропаганду національно-патріотичного виховання, активну громадську позицію та з нагоди 50-річчя методичної служби Полонщини було відзначено головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Оксану Штабу та вчителя-методиста Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, голову методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу Тетяну Приймак. Для інноваторів-професіоналів методичної діяльності було вручено ювілейні фотоальбоми, присвячені 25-річчю НаУОА, книги-подарунки від НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» (Інституту ці книги були передані НТШ в Америці).
У ході поїздки також велись перемовини про проведення науково-методичних зустрічей педагогів Полонської міської об’єднаної територіальної громади на базі Національного університету «Острозька академія».
По завершенню офіційної частини усі охочі мали змогу відвідати екскурсію відділом історії фарфору Полонського історичного музею, яку провів учень 11 класу Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Назар Приймак.
Висловлюємо щиру подяку відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради та його методичному кабінету за гостинність, відкритість до співпраці, якісний та професійний супровід усіх проведених подій.

За матеріалами Наукового товариства студентів та аспірантів
імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин
Національного університету «Острозька академія»


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Нова українська школа: від теорії до конкретних практичних кроків
 • В ОСТРОЗЬКІЙ АКАДЕМІЇ ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ САЛОН ПЕДАГОГІВ ВИХОВНОГО ЦИКЛУ
 • Презентація ІІІ випуску збірника матеріалів «Митці рідного краю»
 • З Україною в серці
 • На фестивалі колядок та щедрівок у Острозі
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Листопад 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com