RSS 2.0

» » «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»
«Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Виховна робота | Автор: Dryzhal | Переглядів: 72
Дата: 19-12-2019, 13:43
«Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»17 грудня 2019 року науково-методичним центром виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО, за підтримки Благодійного фонду «Здоров'я жінки та планування сім'ї» та Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті, був проведений семінар-тренінг «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід».
У семінарі взяли участь команди шести освітніх закладів Хмельниччини: ССЗШ №1 та ССЗШ № 7 м. Хмельницького, СЗШ № 6 м. Славути, Іванковецький НВК Олешинської сільської ради, Ружичанський НВК Розсошанської ОТГ, Щиборівська СЗШ Красилівського району - пілотні освітні заклади з питань протидії булінгу та насильству в шкільному середовищі.
У склад команд увійшли представники/-ці адміністрації та батьківської громадськості, практичні психологи/-ні, соціальні педагоги/-ні, члени/членкині учнівського самоврядування.
На семінарі тренерки Анна Поліщук, методистка ХОІППО, та Олена Поліщук, практична психологиня ССЗШ № 7 м. Хмельницького, ознайомили учасників/-ць з методичним посібником для педагогічних працівників «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід», що підготовлений БФ «Здоров'я жінки та планування сім'ї».
У семінарі взяли участь начальник відділу ювенальної превенції Сергій Цимбалюк і старша інспекторка з особливих доручень відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області Марія Баранюк.
Тренінг був інформаційно-насиченим: опрацьовано із використанням інтерактивних вправ чотири модулі: «Насильство і його вплив на життя закладу освіти», «Загальношкільний підхід до профілактики насильства», «Організаційно-управлінські та освітні заходи щодо запобігання насильства і реагування на його прояви», «Загальношкільний підхід: від теорії до дій».
Учасники/-ці тренінгу дискутували, розглядаючи ситуації булінгу, розробляли політику (кодекс) щодо запобігання насильства та реагування на його прояви, створювали план заходів запобігання насильству саме для своїх освітніх закладів. Зворотній зв'язок (анонімне анкетування) свідчить, що семінар-тренінг був корисним, актуальним, мотивуючим до прийняття ефективних управлінських рішень, реалізації конкретних справ антибулінгової програми освітнього закладу.
Семінар-тренінг проходив у приміщенні «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.Реріха. Щира подяка Діані Гайдук, Станіславу Круку та Ользі Личик за співпрацю та підтримку.
«Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід»

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Тренінг для фахівців психологічних служб області
 • Тренінг для освітян
 • Тренінг для учителів
 • Попередження насильства в учнівському середовищі
 • Тренінг «Попередження насильства в школі
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Січень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com