RSS 2.0

» » Юннати та учні Хмельниччини - фіналісти Третього Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка
Юннати та учні Хмельниччини - фіналісти Третього Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство / Хімія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 363
Дата: 17-02-2020, 12:30
Юннати та учні Хмельниччини - фіналісти Третього Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка Юннати та учні Хмельниччини - фіналісти Третього Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка Юннати та учні Хмельниччини - фіналісти Третього Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка [thumb=left]http://visnyk.hoippo.km.ua/uploads/posts/2020-02/1581935476_4.jpg[/thumb Юннати та учні Хмельниччини - фіналісти Третього Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка

Нещодавно хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», хімічним факультетом Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та агробіологічним факультетом Національного університету біоресурсів і природокористування України, спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України, за підтримки Союзу хіміків України проведено Третій Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Поряд з іншими областями, учнівська молодь закладів освіти Хмельницької області активно долучилися до участі у Турнірі, а найбільш успішніші учні та юннати стали фіналістами його очного етапу в м. Києві.
Турнір проводився з метою надання можливості учнівській молоді спробувати свої сили у вирішенні цікавих, дослідницьких, експериментальних завдань з хімії, отримати оцінку своїх знань і умінь.
За результатами змагань у фіналі очного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка та підсумкового рішення, журі нагородило дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України учнів і юннатів із закладів освіти м. Славути, м. Нетішина та м. Дунаївців:
- Гуменюк Вікторію Сергіївну, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Славути (60 балів);
- Кучер Дарину Павлівну, ученицю 9 класу, вихованку гуртка юннатів комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Станція юних натуралістів» (41 бал);
- Васильчишину Анастасію Степанівну, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Нетішина (34 бали).
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагородив їх педагогів грамотами за підготовку фіналістів та активну участь у очному етапі Турніру і надав кожному з них індивідуальний Сертифікат за успішне проходження ними тренінгу «Академія педагога» на базі провідних університетів України:
- Коритовській Юлії Анатоліївні, вчителю хімії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Нетішина, вчителю вищої категорії, старшому учителю;
- Лук’янчук Галині Григорівні, вчителю хімії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Славути, вчителю вищої категорії, старшому вчителю;
- Ярушинській Світлані Вікторівні, керівнику гуртків комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Станція юних натуралістів».
Організатори висловили вдячність керівникам Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, керівникам і педагогічним працівникам закладів позашкільної та загальної середньої освіти Хмельниччини за здійснення ними організаційних заходів щодо залучення учнівської молоді регіону до участі у проведені Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка.
Вітаємо юних фіналістів Турніру і їх педагогів-наставників з успішною участю у його очному етапі та бажаємо їм нових цікавих знань і результативних досліджень в галузі хімічних наук під керівництвом педагогів та науковців, творчого натхнення, наснаги і перемог в еколого-натуралістичних конкурсах та інших заходах!

Марія Бондар, керівник гуртків Хмельницького ОЕНЦУМ.


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Увага! Всеукраїнська олімпіада з біології
 • Юннати Хмельниччини здобули у Києві перемогу на фіналі VII Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»
 • Оголошено проведення Всеукраїнського турніру юних натуралістів
 • Юннати Дунаєвеччини - фіналісти Всеукраїнського турніру юних натуралістів
 • Дунаєвецькі юннати - переможці заочного етапу Всеукраїнського турніру юних натуралістів
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Квітень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com