RSS 2.0

» » Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА
Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 639
Дата: 14-02-2013, 16:16
Робота Віньковецького РМК була добре оцінена. Відмічені позитивні сторони у діяльності Віньковецького РМК. Схально оцінено випереджуючий характер методичної служби, системність. творчість і майстерність щодо створення сприятливого методичого середовища для забезпечення розвитку професійної компетентності педагогів району.
У діловому спілкуванні були надані рекомендацій щодо невикористаних резервів у розвитку методичної служби Віньковеччини. Войтенко Володимир Іванович наголосив на важливості відстеження аналітичних матеріалів моніторингу діяльності методичної служби, акцентував увагу на проблемі методичної готовності педагогів початкової ланки малокомплектних шкіл, що працюють з дітьми за індивідуальною формою навчання; проректор дав настанови щодо відповідності змісту формам методичної роботи з педагогами, результативності їх діяльності з виходом на методичний продукт. Бобровник Світлана Миколаївна виокремила позиції, які є вимогами щодо вдосконалення роботи районної методичної служби. Зокрема, звернула увагу на підпорядкованість структури методичної роботи виконанню вимог державних на обласних нормативних документів реформування освітньої галузі, змотивувала важливість формування компетентності педагога на етапі впровадження Державних стандартів освіти, проаналізувала аналітичну змістовність методичних продуктів педагогів району. Гуменюк Віра Василівна звернула увагу на оптимізації управління з використанням ІКТ, підкреслила важливість методичного супроводу процесу наступності між дошкільною і початковою ланками освіти, наголосила на необхідності системного відстеження результатів діагностування педагогів.
Відділ освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА, районний методичний кабінет висловлюють слова великої вдячності Хмельницькому інституту післядипломної педагогічної освіти за професійність, вимогливість і толерантність у наданні методичних порад та рекомендацій.
Проведений захід став стимулом для працівників Віньковецького районного методичного кабінету щодо вдосконалення дієвості та результативності методичної служби району. Ми і надалі своє головне завдання вбачаємо в наданні реальної, дієвої допомоги педагогічним кадрам району у розвитку їхньої майстерності як сплаву професійних знань, умінь і навичок. Цьому підпорядкована діяльність РМК, її раціональна інтеграція у систему районного відділу освіти, молоді та спорту, обласного Департаменту освіти, молоді та спорту, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і спрямована на підвищення якості освіти в цілому та управління нею зокрема.
«Радість – дітям, спокій - батькам, творчість – вчителям» - це принцип, яким повинні слідувати всі, хто причетний до навчання, розвитку і виховання наших дітей.

Завідувачка Віньковецьким РМК Саврій С.Г.


ПЛАН
презентації роботи Віньковецького РМК


1 Створення ефективної системи інформаційної, методичної, психологічної підтримки педагогічних кадрів району через використання ресурсів технологічно-мобільного, інноваційного освітнього середовища. Мультимедійна презентація
Саврій Світлана Гаврилівна,
завідувачка районним методичним кабінетом

2 Реалізація алгоритму методичного супроводу підвищення ІКТ-компетентності педагогів району в рамках виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року. Презентація проекту
Слободян Ольга Миколаївна,
методист з інформаційно-комунікаційних технологій

3 Створення умов для підвищення професійної компетентності працівників дошкільної галузі в умовах реалізації проекту «Забезпечення єдності всіх складових розвивального життєвого простору – запорука гармонійного розвитку дошкільника». Презентація проекту.
Мар`яновська Людмила Василівна,
методист з дошкільної освіти

4 Науково-методичне забезпечення розвитку професійної компетентності вчителів початкових класів району щодо реалізації основних положень Державного стандарту початкової загальної середньої освіти. Презентація методичного портфоліо.
Дурдас Галина Іванівна,
методист з початкової освіти

5 Розвиток природничо-математичної освіти в районі шляхом пропаганди ППД вчителів предметів природничо-математичного циклу. Презентація блогу.
Побєдінська Надія Василівна,
методист з предметів природничо-математичного циклу

6 Діагностико-прогностична система роботи з педагогічними кадрами як важлива умова забезпечення якісного виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району. Мультимедійна презентація.
Штанько Оксана Миколаївна,
методист з виховної роботи

7 Створення сприятливого методичного середовища для професійної адаптації вчителів, що викладають курси духовно-морального спрямування.
Каракацюк Олена Михайлівна,
методист з духовно-морального виховання

8 Концептуальна модель методичної та психологічної підтримки впровадження інклюзивної освіти в ЗНЗ району. Презентація моделі та проекту
Масловська Світлана Михайлівна,
завідувач РПМПК

9 Система методичної роботи з вчителями суспільних дисциплін. Презентація структури методичної роботи.
Островський Віктор Станіславович,
методист із суспільних дисциплін

10 Роль методичного кабінету в науково – методичному забезпеченні атестації педагогічних працівників та закладів освіти району.
Дуплій Юлія Людвигівна,
методист з кадрових питань

11 Ефективність консалтингового сервісу інформаційно-методичного центру Віньковецького РМК як бази самоосвіти педагога у міжкурсовий період. Презентація моделі.
Брошко Леся Леонідівна,
методист з інформаційного забезпечення РМК

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • ШКОЛА ДРУЖНА ДО ДИТИНИ
 • Тренінг з проекту Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»
 • Державні та регіональні тенденції розвитку освіти України
 • Міністерство освіти i науки, молоді і спорту уточнило перелік навчальних програм
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Серпень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com