RSS 2.0

Джерело творчості
Категорія: Публікація сайту / Екологія / Природознавство / Виховна робота | Автор: Dryzhal | Переглядів: 729
Дата: 21-05-2014, 17:08
З 13 по 16 травня 2014 року в місті Києві керівник гуртка «Валеологія з елементами аніматерапії» Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Беляєва Ольга Михайлівна представляла позашкілля Хмельниччини на другому (очному) турі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2014». Тисячі педагогів-позашкільників кожної області України на місцях брали активну участь у цьому авторитетному та високорейтинговому серед освітян нашої держави заході і протягом року всі наполегливо боролись за свою перемогу в регіоні, прагнучи здобути право участі у його фінальному етапі в столиці країни.
Фінал конкурсу, де змагались педагоги-переможці обласних етапів, проводився на базі Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України за чотирма напрямами позашкільної освіти: соціально-реабілітаційний, гуманітарний, науково-технічний та дослідницько-експериментальний.
Ольга Михайлівна у вигляді мультимедійної презентації та фрагменту гурткового заняття презентувала на очному турі фіналу конкурсу власні напрацювання за соціально-реабілітаційним напрямом роботи і власний досвід роботи з гуртківцями. Протягом років вона творчо навчала юних кінологів і наполегливо накопичувала досвід гурткової роботи з соціально-реабілітаційного напряму, працюючи над впровадженням соціального проекту «Аніматерапія - лікування душі та тіла» за допомогою тварин, розробкою навчальних програм з позашкільної освіти, забезпечуючи високий рівень навчально-виховного процесу в дитячих творчих об’єднаннях еколого-натуралістичного профілю і активно займаючись громадською діяльністю.
О.М. Беляєва упевнено продемонструвала свою педагогічну майстерність та переконливо підтвердила свій високий рівень професіоналізму педагога-позашкільника і за рішенням поважного журі увійшла до складу переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», посівши на ньому почесне третє місце.
Педагоги-натуралісти Хмельниччини та педагогічний колектив Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пишаються результатами творчої праці і яскравим здобутком колеги, який примножує численні високі нагороди педагогів їх колективу, адже їх директор Манійчук Тетяна Леонідівна в 2012 році також виборола і привезла з «Джерела творчості» почесну відзнаку переможця конкурсу - золоту Ніку, а в минулому 2013 році їх заклад на конкурсній основі став абсолютним переможцем Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти і заслужено увійшов до «Золотої когорти позашкільників України».
Сподіваємось, що шепетівська влада гідно відзначить самовіддану й сумлінну працю Ольги Михайлівни Бєляєвої, а цей всеукраїнський успіх буде не останній на її творчому педагогічному шляху і разом зі своїми вихованцями вона й надалі продовжуватиме поповнювати славні здобутки їх юннатівського закладу (один із найкращих в Україні) та їх знаменитого рідного міста Шепетівки.
Джерело творчості Джерело творчості

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Черговий здобуток юних природознавців Хмельниччини
 • Плеяда освітян-натуралістів Хмельниччини стали лідерами в науково-педагогічній творчості позашкільної освіти України
 • Педагоги-натуралісти Хмельниччини примножують здобутки і розвивають творчий потенціал профільної позашкільної освіти
 • Джерело творчості
 • Керівник гуртка – 2013
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Серпень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com