RSS 2.0

» » Хмельницькі натуралісти побували на навчальній природничо-краєзнавчій екскурсії в НПП «Мале Полісся»
Хмельницькі натуралісти побували на навчальній природничо-краєзнавчій екскурсії в НПП «Мале Полісся»
Категорія: Публікація сайту / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 565
Дата: 18-09-2014, 20:11
Хмельницькі натуралісти побували на навчальній природничо-краєзнавчій екскурсії в НПП «Мале Полісся» Під час цьогорічної січневої зустрічі, даруючи персональний портативний комп’ютер, губернатор Хмельниччини пообіцяв хмельницьким натуралістам навчальну екскурсію в Національний природній парк «Мале Полісся», створений у минулому році.
Педагоги Хмельницького ОЕНЦУМ, виконуючи обіцяне та з метою закріплення у дитячій пам’яті знань про мальовничу природу рідного краю, умінь і навичок, набутих під час навчальних занять та масових еколого-натуралістичних заходів, організували й 16 вересня, в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста», провели для допитливих і трудолюбивих вихованців закладу цікаву й змістовну природничо-краєзнавчу екскурсію в НПП «Мале Полісся».
Легкою вранішньою прохолодою зустрічали екскурсійну групу у складі 45 юних природолюбів мальовничі поліські села Поляни та Мальованка з їх відомим регіональним ландшафтним парком і гостинними господарями лісу..
З величезним захопленням і цікавістю група юннатів у супроводі педагогів та батьків знайомились із місцевою флорою, фауною й природними енергетичними запасами, подорожуючи заповідними лісовими перлинами поліської землі Хмельниччини, яке доглядають юні лісівники, знаного в Україні та за її межами учнівського лісництва Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району. Омріяне сподівання юних хмельничан зустрітись у лісі з дикими кабанами, на жаль, закінчились втечею тварин, переляканих жвавим дитячим лементом.
Цікавою та змістовною була екскурсія, проведена директором Полянської ЗОШ М.О.Мамчуром і шефами школи - лісівниками місцевого Мальованського лісництва Шепетівського лісгоспу, смачним і апетитним був для юних гостей з обласного центру і шкільний обід.
Славне місто Шепетівка зустріло подорожуючих юннатів теплим сонячним промінням та привітними людьми у місцевому краєзнавчому музеї з залами археології, природознавства, історії, етнографії, другої світової війни та грандіозному літературно-меморіальному музеї М.О.Островського - автора знаменитої книги «Как закалялась сталь», твореної ним в роки наївного і безуспішного будівництва комунізму в СРСР довірливими робітниками і селянами пролетарської держави.
Особливо підлітків вразила неповторна експозиція фотографій, документів, зброї, знарядь праці, меморіальних речей, видання творів та ілюстрацій музею письменника-революціонера Миколи Островського, яка розміщена у триповерховій будівлі незвичної форми і глибоко розкриває біографію письменника, відтворюючи його епоху.
Неабиякий інтерес у юних природолюбів викликала навчально-пізнавальна екскурсія по території, дослідних ділянках і кабінетах Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, яку провели для них юннати і працівники закладу. Тут їх вразили своїми масштабами виставковий зал, кабінети акваріумістики та орнітології, музей кімнатних рослин та музей народних промислів, куточок живої природи, кабінети писанкарства та лозоплетіння.
Юним природолюбам дуже сподобався виступ-презентація, проведений для них вихованцями гуртка юних кінологів разом із своїми улюбленцями - собаками (породи чорний тер’єр) на кінологічному майданчику під вмілим керівництвом керівника гуртка Ольги Беляєвої. Діти були в захваті від побаченого, адже мало кому з них доводилось раніше зустрічати подібне.
Про все, що вдалось побачити в той день на Шепетівщині, хмельницькі натуралісти збережуть у своїй пам’яті як добру згадку про екскурсію чудовим поліським краєм.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • День відкритих дверей юннатів Хмельниччини
 • Хмельницькі школярі оздоровлюються та відпочивають на базі Хмельницького ОЕНЦУМ
 • ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОЕНЦУМ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
 • ОБЛАСНИЙ ЗБІР ЮННАТІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
 • Черговий здобуток юних природознавців Хмельниччини
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Серпень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com