RSS 2.0

» » Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл
Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 147
Дата: 25-09-2014, 17:11
24 вересня 2014 року на базі Старонетечинецького НВК відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів Віньковецького району.
В рамках управлінсько-методичного заходу розглядалася проблема «Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл щодо забезпечення якісного контролю за станом виховної роботи в школі».
З керівниками шкіл відбулася зустріч народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича. Віктор Васильович проаналізував причини складної соціально-економічної ситуації в країні. Розповів про дії, плани парламенту щодо економічних та галузевих реформ. Окреслив коло депутатської підтримки в освітянській галузі, визначив реальні кроки дієвої допомоги Віньковецькому району. Бондар Віктор Васильович продемонстрував принциповість, дієвість, відкритість, щирість , глибинне розуміння проблем району та щире вболівання за долю Віньковецького району.
Теоретична частина семінару була підпорядкована настановам, рекомендаціям щодо підвищення рівня управлінської культури з підготовки та прийняття управлінських рішень з питань виховної роботи. Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Гевко Василь Іванович проаналізував прорахунки в забезпеченні системності в організації виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, визначив основне завдання виховання – виховання людини-патріота, прокоментував «Я-концепцію» формування дитини нового типу. Начальник прокоментував пріоритетні напрямки та принципи виховної роботи в школі, окреслив переваги національно-патріотичного виховання та вимоги щодо організації юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Гевко В.І. намагався переконати директорів шкіл, що важливими шляхами вдосконалення управлінської діяльності за станом виховної роботи в школі є відмова від формалізму та використання педагогіки співпраці.
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації Овчарук Лариса Василівна визначила вимоги щодо прийняття управлінських рішень з питань організації виховної роботи в школі, наголосила на важливості, обізнаності та компетентності керівників шкіл, вмінню організовувати та стимулювати педагогічних працівників в процесі забезпечення якісного контролю. Лариса Василівна розповіла про різновиди і типи управлінських рішень та методи їх ухвалення.
Завідуюча районним методичним кабінетом Саврій Світлана Гаврилівна детально, конкретно, з опорою на нормативні документи проаналізувала специфіку внутрішньошкільного контролю за станом виховного процесу сучасного навчально-виховного закладу. Керівники шкіл одержали пакет нормативних документів, алгоритм підготовки та видання наказів, орієнтовні схеми аналізу виховних заходів. Саврій С.Г. зробила акценти на тому, що керівник школи повинен спиратися на три кити наукового менеджменту : повагу, довіру , успіх.
Виступ методиста-психолога РМК Масловської Світлани Михайлівни спонукав керівників шкіл переглянути пріоритети управлінської роботи у зв’язку з соціально-політичною ситуацією в країні.
Практична частина семінару була представлена блоками досвіду роботи управлінської діяльності директора Старонетечинецького НВК Коваль Наталією Іванівною: Фрагмент засідання педагогічної ради з питання «Діяльність педагогічного колективу школи щодо створення умов для формування позитивних міжособистісних стосунків між учнями, батьками, вчителями» проведений чітко, творчо, ідейно із застосуванням методу самоконтролю та самоаналізу. Керівники творчих груп – творчі педагоги школи презентували результати дослідження міжособистісних стосунків між учасниками навчально-виховного процесу. Відкриті виховні години переконали учасників семінару, що розум, глибина думки, творчість, толерантність, любов до дітей , бажання шукати внутрішні ресурси для розвитку та вдосконалення професійної майстерності – це ті риси, якими наділений педагогічний колектив Старонетечинецького НВК.
Особливо вражаючою була остання частина семінару – представлення моделі національно-духовного та військо-патріотичного виховання у процесі юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Урочиста посвята в козачата, патріотичні пісні об’єднали педагогів, учнів школи, учасників семінару духом гордості та вболівання за долю рідного краю.
Семінар відбувся в конструктивній, творчій, діловій атмосфері. Управлінсько-методичний захід накреслив шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл щодо забезпечення якісного контролю за станом виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району.
Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл
Завідуюча РМК відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА Саврій С.Г.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Засідання ШППД завучів у Зіньківському НВК
 • Інтегрований захід для керівників шкіл на Віньковеччині
 • Інтегрований управлінсько-методичний захід для директорів шкіл
 • Семінар-практикум заступників директорів шкіл Віньковецького району
 • Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Жовтень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com