RSS 2.0

» » ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 237
Дата: 29-09-2014, 08:39
Вимогою сьогодення є удосконалення якості освіти дітей з особливими потребами, створення умов для реалізації індивідуальних можливостей кожної дитячої особистості.
З 1 вересня 2014-2015 н.р. упроваджується новий Державний стандарт початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Документ визначає оптимальний зміст та обсяг навчального навантаження у поєднанні з відповідною корекційно-розвитковою роботою.
З метою формування професійної компетентності вчителів масової школи, щодо особливостей надання освітніх послуг дітям з психофізичними порушеннями розвитку 25 вересня 2014 року на базі Дашковецького НВК відбувся семінар-практикум вчителів індивідуального навчання. На семінарі розглядалася проблема «Корекційно-розвиткова робота як складова індивідуального навчання».
Учасниками семінару були педагоги Солобковецької спеціальної школи-інтернату (Посвістак О.М., заступник директора з навчальної роботи, Геровська Н.В., Штокало Т. Г. – вчителі-дефектологи, Стрілець М.М., вчитель математики), які надавали консультативну допомогу у відповідності до угоди про співпрацю, укладеної між їхнім спеціальним закладом і відділом освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА (№208 від 11 вересня 2014 року). Спільне обговорення проблем, обмін досвідом, вироблення рекомендацій посприяло переосмисленню учасниками семінару підходів до змістового наповнення і структурування уроків; визначення пріоритетів при формуванні життєвої компетентності у дітей з розумовою відсталістю та затримкою психічного розвитку.
На майстер-класах консультанти Віньковецької районної психолого-медико-педагогічної консультації ( Підфігурна Т.Г., Мелкумова А.П., Гарніцька Т.Г., Любовецька Л.Ф.) продемонстрували як здійснювати під час уроків систему корекційних заходів, спрямованих на опанування учнями навчального матеріалу. А вчителі індивідуального навчання Дашковецького НВК (Мельник Л.В., Хрін А.А., Рябенька О.П.) підготували відео-фрагменти уроків, на яких показали свої вміння викликати довіру учня, психологічно налаштувати його до взаємодії на уроці, підсилити пізнавальний інтерес.

Учасників семінару об’єднувало те, що ніхто з них не бачить свою роботу лише як роботу. Це їхнє життя. Життя задля того, щоб зробити світ дитини з особливими потребами щасливим і радісним.

Масловська С.М., завідувач Віньковецькою
районною психолого-медико-педагогічною консультацією


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Вебінар з інклюзивної освіти. 11.09.2014
 • Індивідуальне навчання дітей з особливими освітніми потребами
 • 10 вересня відбувся семінар методистів з психологічної служби
 • Семінар завідувачів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Форми надання консультативно-методичної допомоги дітям, батькам, педагогам в умовах інклюзивного навчання»
 • Обласний семінар завідувачів районними, міськими психолого-медико-педагогічними консультаціями на тему: «Співпраця психолого-медико-педагогічних консультацій з громадськими організаціями інвалідів»
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Березень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com