RSS 2.0

» » Гурток «AVES» Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - найкращий у Міжнародному проекті «Лелека»!
Гурток «AVES» Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - найкращий у Міжнародному проекті «Лелека»!
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 845
Дата: 6-10-2014, 14:35
2 жовтня 2014 до Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали поважні гості зі Львова: орнітологи, координатори міжнародної освітньої програми "Лелека, кандидати біологічних наук: пан Андрій Бокотей та пані Наталія Дзюбенко. Вони відзначили активну участь юних орнітологів Голосківської школи (клубу "Aves") у дослідженні білого лелеки на Поділлі протягом 9 років. За 2013 рік Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів визнана найкращою в Україні в рамках освітньої програми "Лелека" і нагороджена міжнародною відзнакою фонду "Ciconia" (головою якого є принц Ліхтенштейну). А в подарунок гурківці отримали сучасний мультимедійний проектор. Вітаємо педагогів Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Новака Володимира Олександровича та Новак Любов Миколаївну з високою нагородою. Бажаємо і надалі плідної праці у дослідженні умов життя білого лелеки - символу нашої України-неньки!
Освітня програма „Лелека” – це адаптована версія польської програми „Боцян”, яка вже понад 10 років успішно реалізується польським товариством друзів природи „pro Natura”. Програма „Лелека” створена у 2005 році в рамках співпраці між Західноукраїнським орнітологічним товариством та Природничим товариством „Bocian” і Товариством друзів природи „pro Natura” з Польщі за фінансової підтримки Фонду "Освіта для демократії”. Ілюстрації для української версії програми зроблені житомирським орнітологом та художником-анімалістом Миколою Весельським. Остаточна версія освітньої програми „Лелека” вийшла з друку в 2006 р. за фінансової підтримки Фонду “Ciconia” (Ліхтенштейн), який і надалі підтримує реалізацію цієї програми.
Освітня програма “Лелека” призначена для вчителів початкових та середніх загальноосвітніх шкіл та педагогів позашкільних освітніх закладів. Її метою є підвищення активності учнів у пізнанні та охороні природи. Школи, які беруть участь у дослідження за програмою, отримують безкоштовні освітні матеріали, які окрім інформації з біології, поширення, факторів загрози та охорони лелеки, містять пропозиції конкретних завдань для учнів різних вікових груп. Ці завдання можуть бути використанні для роботи як у класі, так і в позакласній роботі, біологічних та краєзнавчих гуртках. У рамках програми, учні разом з вчителем проводять спостереження за гніздами і місцями харчування лелек у своєму районі, збирають інформацію про успішність гніздування, оцінюють кормові запаси територій на яких харчуються лелеки, проводять різноманітні акції, щоб привернути увагу людей до охорони лелек. Під час осінньо-зимового періоду підсумовують нагромаджені влітку дані, намагаються вживати заходи з порятунку гнізд, яким загрожує руйнування, слідкують на карті за шляхами міграції лелек та ін.
Гурток «AVES» Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - найкращий у Міжнародному проекті «Лелека»! Гурток «AVES» Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - найкращий у Міжнародному проекті «Лелека»! Гурток «AVES» Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - найкращий у Міжнародному проекті «Лелека»!

Світлана Коржик, завідувач Летичівського районного методичного кабінету

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Програма PhD «Організації, ринки і технології» в Італії
 • Освітня співпраця з Ізраїлем
 • КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ВІЗИТ ДО ЄВРОПИ
 • «Поради освітянам з правових питань»
 • Вітаємо Кам'янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 23 «Лелека»!
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Травень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com