RSS 2.0

» » Колегія у Віньківцях
Колегія у Віньківцях
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 450
Дата: 27-11-2014, 11:13
25 листопада 2014 року відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючі дошкільними та позашкільними навчальними закладами, методисти відділу освіти, молоді та спорту.
Завідуюча районним методичним кабінетом СавріЙ Світлана Гаврилівна проаналізувала стан управлінської діяльності керівників навчальних закладів І-ІІІ ступенів щодо забезпечення вимог нормативних документів з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році. В обговорені доповіді Світлани Гаврилівни взяли участь директор Віньковецького НВК Богданов Іван Миколайович, директор Зіньківського НВК Вох Марія Степанівна, директор Охрімовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дилян Михайло Віталійович, які розкрили роль управлінського контролю за здійсненням підготовки учнів до ЗНО-2015.
Методист відділу освіти молоді та спорту Побєдінська Надія Василівна охарактеризувала управлінську діяльність керівників загальноосвітніх навчальних закладів по здійсненню контролю за виконанням Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року в частині організації профільного та поглибленого вивчення предметів природничо-математичного циклу. Керівники Дашковецького НВК Ладняк Аліса Вікторівна та Женишковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Пиріжок Ілона Вікторівна під час обговорення доповіді поділилися досвідом, проблемами, перспективами впровадження профільного навчання в сільській школі, а також розглянули важливість управлінського аспекту щодо здійснення контролю за організацією профільного навчання та поглибленого вивчення предметів природничо-математичного циклу.
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Арсенюк Віталій Олександрович доповів про виконання загальноосвітніми навчальними закладами району Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку. Під час обговорення директор Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кузь Віктор Вікторович окреслив перспективи щодо організації контролю за обліком дітей шкільного віку, директор Осламівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Поліщук Галина Петрівна поділилася досвідом щодо ведення шкільної документації з обліку дітей шкільного віку
Про стан роботи відділу освіти,молоді та спорту щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2013 -2014р.р. доповіла методист відділу освіти , молоді та спорту Дуплій Юлія Людвигівна.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Нарада керівників навчальних закладів
 • Шляхи вдосконалення управлінської діяльності керівників шкіл
 • Розширена колегія у Віньківцях
 • Інтегрований захід для керівників шкіл на Віньковеччині
 • Обласний огляд районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com