RSS 2.0

» » Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
Категорія: Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 017
Дата: 23-12-2013, 09:40
Згідно плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 18 грудня 2013 року на базі Летичівського НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» відбувся обласний семінар-практикум для слухачів курсів -заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Управління механізмами інноваційного соціально-педагогічного середовища, спрямованого на самотворення креативної особистості учня за принципами випереджуючої освіти для сталого розвитку».У роботі семінару взяли участь: Т.М.Рачок, завідувач сектору науково-методичного забезпечення управління загальноосвітніми навчальними закладами ХОІППО, В.В.Гуменюк, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, Н.В.Широка, начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації, С.А.Коржик, завідувач Летичівського районного методичного кабінету.
Учасники семінару познайомилися із експрес-портретом інноваційно-освітнього простору Летичівщини, який охарактеризувала Наталія Широка, начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської райдержадміністрації. Завідувач методичного кабінету Світлана Коржик розкрила питання «Інноваційна спрямованість науково-методичної роботи як засіб формування успішної особистості вчителя та учня в умовах школи сталого розвитку». Медіа-презентацію Летичівського НВК №1, як інноваційного закладу, здійснив його директор Віталій Черняхович. Валентина Боднар, заступник директора з навчально-виховної роботи познайомила присутніх із реалізацією на базі закладу нового типу методичного проекту ««Інноваційний підхід до організації навчально-виховного процесу як один із формуючих факторів особистісних компетенцій для сталого розвитку».
Летичівський НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» реалізує цілий ряд освітніх та педагогічних проектів, з якими у практичній частині семінару ознайомилися його учасники. Зокрема заступникам директорів шкіл області було представлено:
- «Ранкове оздоровче асорті» - Реалізація проекту «Школа сприяння здоров’ю» (учителі фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни», керівники гуртків РЦТДЮ);
- Запрошуємо до Країни «Добряндії» - шкільний проект початкових класів (Слободянюк О.П., заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових классах).
- «В інтер’єрах НВК: «Зал Здоров’я». Прем`єра проекту «Школа дружня до дитини»( Бізюра І.В, педагог-організатор);
- Презентація музею Бойової Слави. Захист проекту «Спадкоємці Перемоги» (Новіцька Л.О., заступник директора з виховної роботи);
- Вернісаж творчих знахідок. «Використання Інтернет-технологій – шлях до формування інформаційно-комунікаційної компетентності вчителя і учня:
- в навчальній і позакласній діяльності;
- для реалізації проекту «Відкритий світ» (Кордяк І.М., вчитель географії і економіки, старший вчитель);

- у виховній роботі класу (Цимбалюк М.В., вчитель біології, вчитель-методист, класний керівник 11Б класу;
- Медіа-реліз. Засідання шкільного наукового клубу «Пошук», секція філологія «Тарасові шляхи вічні»(Шкляр В.М., заступник директора з наукової роботи, Варченко О.М. , вчитель англійської мови, вчитель-методист, Гайдамака С.С., вчитель української мови та літератури, вчитель-методист);
- Методичний бенефіс. Літературний салон «Богема». «Веселі уроки кота Етикета» (фрагмент літературно-етичного журналу у 5-А класі) (Коваль А.О., вчитель світової літератури, вчитель-методист );
- Захист шкільного проекту розвитку особистості «Шанс» «Твоє життя – твій вибір» (Дрес З.С., керівник творчої групи «Шанс», вчитель історії, курсу «Людина і світ», вчитель-методист).
У мозаїці нетрадиційних уроків учасники семінару відвідали майстер-класи:
- «Творча лабораторія». Викладання курсу «Уроки для стійкого розвитку «Моя щаслива планета». Фрагмент уроку у 3В класі «Як залучити до дій інших»( Філіпчук Є.Г., вчитель початкових класів, вчитель методист);
- «Математичне конструювання». Фрагмент уроку геометрії у 11Б класі (академічний рівень) «Застосування перерізів многогранників».( Черниш Л.П., вчитель математики, вищої категорії, старший вчитель).
Завершувався семінар-практикум святковою феєрією «У переддень новорічних свят» та запалюванням новорічної ялинки, адже методичний захід здійснювався у переддень Дня святого Миколая.
Під час семінару було розкрито основну мету, завдання, принципи та шляхи реалізації міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку», у який включилися загальноосвітні навчальні заклади області та нашого району. Проект реалізується благодійною організацією «Вчителі за демократію і партнерство»(Україна), та «Глобальний план дій», (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції).
Учасники обласного семінару переконалися, що впровадження освіти для сталого розвитку в практику навчальних закладів є досить актуальним. Це зумовлює необхідність розробки її теоретико-методологічних основ. Актуальність створення шкіл випереджаючої освіти для сталого розвитку обумовлена необхідністю адекватної відповіді на існуючу ресурсну та економічну кризу, погіршення стану довкілля та здоров’я населення нашого регіону і України в цілому, особливо дітей та молоді.


Світлана Коржик, завідувач Летичівського районного методичного кабінету


Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Cемінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Семінар-практикум вчителів німецької мови м. Старокостянтинова
 • Тиждень методичної роботи в Полонськрму районні
 • Відбувся обласний семінар-практикум вчителів математики
 • Обласний семінар-нарада заступників директорів шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи
 • Проект «Освіта для сталого розвитку в дії»
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Листопад 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com