RSS 2.0

» » Лісівники і освітяни Хмельниччини презентували в столиці України здобутки співпраці
Лісівники і освітяни Хмельниччини презентували в столиці України здобутки співпраці
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 438
Дата: 25-03-2016, 14:57
Лісівники і освітяни Хмельниччини презентували в столиці України здобутки співпраці

21-22 березня 2016 року в м. Києві відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом», присвячена Міжнародному дню лісу, яка проводилася Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України
Для участі у конференції Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства і Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА направили у столицю делегацію з числа кращих педагогічних працівників і лісівників - керівників учнівських лісництв та представників лісових господарств області - організаторів і ентузіастів творчої практичної лісогосподарської та науково-дослідницької роботи з юними лісівниками у складі:
- директора ДП «Шепетівський лісгосп» Володимира Михайловича Сасюка;
- інженера лісових культур ДП «Шепетівський лісгосп» Анни Олександрівни Кирильчук;
- помічника лісничого Червонозірського лісництва ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» Віталія Валерійовича Мантуляка;
- лісничого Полонського лісництва ДП «Шепетівський лісгосп» Олега Вікторовича Будника;
- вчителя хімії, керівника зразкового учнівського лісництва Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району Миколи Андрійовича Зведенюка;
- директора, керівника учнівського лісництва Масівецької ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького району Ігоря Миколайовича Григорова;
- вчителя біології, керівника учнівського лісництва Буртинської ЗОШ І-ІІІ ст. Полонського району Галини Дмитрівни Проценко;
- керівника учнівського лісництва «Юннат» Славутського еколого-натуралістичного центру школярів Володимира Віталійовича Захарчука.
Хмельницький ОЕНЦУМ представляла завідувач відділу екології і охорони природи, керівник гуртків Ольга Олександрівна Гораль.
Лісівники й освітяни Хмельниччини яскраво продемонстрували учасникам конференції результати своєї співпраці, завдяки якій у навчальних закладах і лісництвах нашого краю діють 42 учнівських лісництва, більшість яких ведуть відлік своїй плідній діяльності ще з 60-х та 70-х років ХХ століття, мають славні традиції і слугують прикладом для інших.
Для виставки «Лісовідтворення. Пошуки молоді» лісівники й педагоги оформили тематичну експозицію області, де представили мережу учнівських лісництв регіону і їх досягнення, непересічні здобутки юних лісівників Шепетівщини зокрема, змістовні банери, буклети, альбоми, навчальна література, тематичні розробки і звіти про результати різноманітних напрямів їх діяльності - експериментально-дослідницької, навчальної, наукової, агітаційно-просвітницької, методичної та профорієнтаційної.
В ході пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції було проведено 2 сесії на актуальну тематику «Роль лісів України в умовах глобальних змін навколишнього середовища» та «Лісовідновлення: стратегія партнерства», під час яких директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Михайлович Сасюк аргументовано розповів учасникам заходу про організацію і всебічну підтримку дирекцією та колективом підприємства учнівських лісництв Шепетівщини - школи майбутніх господарів лісу рідного краю.
Під час презентацій інноваційних форм діяльності кращих учнівських лісництв України керівник зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» Микола Андрійович Зведенюк виступив з доповіддю-презентацією на тему «Формування наукового світогляду школярів через систему позашкільної роботи на прикладі учнівського лісництва» і поділився з колегами своїм досвідом творчої роботи з юними лісівниками та шефами-лісівниками, профорієнтації і професійної підготовки юних лісогосподарів.
Працювали дискусійні майданчики: «Пріоритети лісівничої освіти в контексті збалансованого розвитку та проблем матеріально-технічного забезпечення в учнівських лісництвах» і «Допрофільна підготовка та профільне навчання учнів з лісництва» у яких брали активну участь представники Хмельниччини. Інші делегації зацікавлено знайомились з досвідом хмельничан, представленим під час дискусій та на експозиції виставки, і високо оцінювали їх здобутки.
Організатори Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відтворимо ліси разом» нагородили спеціальною почесною відзнакою зразкове учнівське лісництво «Пліщинське» та Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ДП «Шепетівське лісове господарство», доповідачів і членів обласної делегації, обласний ЕНЦУМ та ряд кращих учнівських лісництв Хмельниччини, їх керівників-педагогів і закріплених за ними працівників державних лісогосподарських підприємств.

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Хмельницький ОЕНЦУМ нагороджений золотою медаллю і удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти»
 • Вітання Хмельницькому ОЕНЦуму
 • Срібна відзнака Міжнародної виставки
 • Золота медаль натуралістів Хмельниччини
 • Юннати Хмельниччини - срібні призери V-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014»
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Популярне

 • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю науковців, хмельницьких краєзнавців, і натуралістів «Пам’яткоохоронна діяльність в Україні: історія та сучасність»
 • Бібліотека – територія толерантності Тренінг «Толерантність людини – найважливіша умова миру та злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві»
 • Нове науково-популярне видання побачило світ і поповнило електронну бібліотеку натуралістів Хмельниччини
 • Казками та легендами повито рідний край День краєзнавчої літератури
 • Обласна мережева акція «Бібліотека про краєзнавство»
 • Інформаційні ресурси освітянських бібліотек у розвитку педагогіки, психології та освіти
 • Вітання з ювілеєм БОБРОВНИК Світлані Миколаївні - 75!
 • «Героїчне минуле поряд» - юні голосківські орнітологи ведуть еколого-краєзнавчі дослідження рідного краю
 • День української писемності та мови: вшануймо мову
 • Бібліотека – територія толерантності Коло спілкування «Толерантність врятує світ»
 • Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Листопад 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com