RSS 2.0

» » Лісівники і освітяни Хмельниччини презентували в столиці України здобутки співпраці
Лісівники і освітяни Хмельниччини презентували в столиці України здобутки співпраці
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 618
Дата: 25-03-2016, 14:57
Лісівники і освітяни Хмельниччини презентували в столиці України здобутки співпраці

21-22 березня 2016 року в м. Києві відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом», присвячена Міжнародному дню лісу, яка проводилася Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України
Для участі у конференції Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства і Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА направили у столицю делегацію з числа кращих педагогічних працівників і лісівників - керівників учнівських лісництв та представників лісових господарств області - організаторів і ентузіастів творчої практичної лісогосподарської та науково-дослідницької роботи з юними лісівниками у складі:
- директора ДП «Шепетівський лісгосп» Володимира Михайловича Сасюка;
- інженера лісових культур ДП «Шепетівський лісгосп» Анни Олександрівни Кирильчук;
- помічника лісничого Червонозірського лісництва ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» Віталія Валерійовича Мантуляка;
- лісничого Полонського лісництва ДП «Шепетівський лісгосп» Олега Вікторовича Будника;
- вчителя хімії, керівника зразкового учнівського лісництва Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району Миколи Андрійовича Зведенюка;
- директора, керівника учнівського лісництва Масівецької ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького району Ігоря Миколайовича Григорова;
- вчителя біології, керівника учнівського лісництва Буртинської ЗОШ І-ІІІ ст. Полонського району Галини Дмитрівни Проценко;
- керівника учнівського лісництва «Юннат» Славутського еколого-натуралістичного центру школярів Володимира Віталійовича Захарчука.
Хмельницький ОЕНЦУМ представляла завідувач відділу екології і охорони природи, керівник гуртків Ольга Олександрівна Гораль.
Лісівники й освітяни Хмельниччини яскраво продемонстрували учасникам конференції результати своєї співпраці, завдяки якій у навчальних закладах і лісництвах нашого краю діють 42 учнівських лісництва, більшість яких ведуть відлік своїй плідній діяльності ще з 60-х та 70-х років ХХ століття, мають славні традиції і слугують прикладом для інших.
Для виставки «Лісовідтворення. Пошуки молоді» лісівники й педагоги оформили тематичну експозицію області, де представили мережу учнівських лісництв регіону і їх досягнення, непересічні здобутки юних лісівників Шепетівщини зокрема, змістовні банери, буклети, альбоми, навчальна література, тематичні розробки і звіти про результати різноманітних напрямів їх діяльності - експериментально-дослідницької, навчальної, наукової, агітаційно-просвітницької, методичної та профорієнтаційної.
В ході пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції було проведено 2 сесії на актуальну тематику «Роль лісів України в умовах глобальних змін навколишнього середовища» та «Лісовідновлення: стратегія партнерства», під час яких директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Михайлович Сасюк аргументовано розповів учасникам заходу про організацію і всебічну підтримку дирекцією та колективом підприємства учнівських лісництв Шепетівщини - школи майбутніх господарів лісу рідного краю.
Під час презентацій інноваційних форм діяльності кращих учнівських лісництв України керівник зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» Микола Андрійович Зведенюк виступив з доповіддю-презентацією на тему «Формування наукового світогляду школярів через систему позашкільної роботи на прикладі учнівського лісництва» і поділився з колегами своїм досвідом творчої роботи з юними лісівниками та шефами-лісівниками, профорієнтації і професійної підготовки юних лісогосподарів.
Працювали дискусійні майданчики: «Пріоритети лісівничої освіти в контексті збалансованого розвитку та проблем матеріально-технічного забезпечення в учнівських лісництвах» і «Допрофільна підготовка та профільне навчання учнів з лісництва» у яких брали активну участь представники Хмельниччини. Інші делегації зацікавлено знайомились з досвідом хмельничан, представленим під час дискусій та на експозиції виставки, і високо оцінювали їх здобутки.
Організатори Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відтворимо ліси разом» нагородили спеціальною почесною відзнакою зразкове учнівське лісництво «Пліщинське» та Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ДП «Шепетівське лісове господарство», доповідачів і членів обласної делегації, обласний ЕНЦУМ та ряд кращих учнівських лісництв Хмельниччини, їх керівників-педагогів і закріплених за ними працівників державних лісогосподарських підприємств.

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Хмельницький ОЕНЦУМ нагороджений золотою медаллю і удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти»
 • Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Липень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 

  Наша адреса:


  29013, м. Хмельницький
  вул. Проскурівського Підпілля, 139
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com

  НА ВЕРХ