RSS 2.0

» » Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок
Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 395
Дата: 13-04-2016, 14:15
Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок Педагоги Шепетівського МЦЕНТУМ серед переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок З метою підвищення якості позашкільної освіти, поліпшення її науково-методичного забезпечення, розвитку творчого потенціалу педагогів і поширення передового педагогічного досвіду Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України у 2015 році проведено Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю.
На розгляд журі представлено 235 науково-методичні розробки з 20
областей України: Вінницької - 8, Волинської - 3, Дніпропетровської - 13,
Донецької - 9, Житомирської - 17, Івано-Франківської - 17, Київської - 21,
Луганської - 1, Львівської - 13, Миколаївської - 14, Одеської - 8, Полтавської - 26, Рівненської - 24, Сумської - 6, Тернопільської - 9, Харківської - 2, Херсонської - 1, Хмельницької - 5, Чернівецької - 27, Чернігівської -11.
Проведення таких конкурсів є необхідною складовою навчально-методичного і науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах, сприяє впровадженню в навчально-виховний процес програм і методичних матеріалів, спрямованих на підвищення ефективності та якості позашкільної біологічної та екологічної освіти учнівської молоді. У представлених на Конкурс роботах їх виконавцями розкриті сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах, кращий педагогічний досвід, спрямований на допомогу керівникам гуртків.
Однак, більшість конкурсних робіт не відповідали Умовам та мали ряд недоліків, які варто враховувати надалі учасникам Конкурсу. Зокрема, в частині з них не обґрунтовується актуальність обраної теми відповідно до
провідних тенденцій розвитку позашкільної освіти, відсутні загальні
рекомендації щодо практичного використання розробки іншими педагогами,
деякі розробки подані у формі звітів. У частині розробок не зазначені джерела, з яких запозичений матеріал, бібліографічний опис використаної літератури не оформлений згідно з вимогами; у деяких науково-методичних розробках виявлені майже стовідсоткові текстові запозичення з інших навчально-методичних матеріалів.
На підставі рішення журі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю до складу його переможців увійшли 2 педагоги-позашкільники з міста Шепетівки, які гідно представили на цьому заході освітян Хмельницької області:
- Андрощук Альона Іванівна, керівник гуртків Шепетівського міського
центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, яка відзначена Дипломом ІІ ступеню Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за навчальні програми з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму;
- Чумак Ірина Миколаївна, керівник гуртка Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, яка відзначена Дипломом ІІІ ступеню Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за навчально-методичний посібник «Формування творчого потенціалу вихованців гуртків позашкільного навчального закладу еколого-натуралістичного напряму».
Згідно рішення організаторів заходу, ці роботи поповнять банк даних науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю нашої країни.
Дирекція Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді висловила щиру вдячність керівникам Департаменту освіти і науки ОДА, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області за організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю.
Сподіваємось, що участь педагогів Хмельниччини у цьому важливому освітянському заході буде успішною і в нинішньому 2016 році.Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Панель керування

Логін
Пароль

Календар

«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Наша адреса:


29013, м. Хмельницький
вул. Проскурівського Підпілля, 139
E-mail:
hoippo@ukr.net
visnykhm@i.ua
majbuttya@gmail.com

НА ВЕРХ