RSS 2.0

» » Формуємо світоглядне, культурне, та освітньо-виховне середовище сучасної школи
Формуємо світоглядне, культурне, та освітньо-виховне середовище сучасної школи
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Етика / Історія України | Автор: Zaspa | Переглядів: 1 058
Дата: 17-04-2013, 15:49
Тепло і привітно зустрічала Женишковецька ЗОШ І-ІІІ ст. учасників інтегрованого семінару- практикуму вчителів історії, християнської етики та шкільних бібліотекарів.
Директор школи Пиріжок І.В., познайомила присутніх з навчальним закладом, дружнім колективом та талановитими учнями. Візитку заходу презентували методисти РМК Мар'яновська Л. В., Каракацюк О.М., і Островський В.С. Потім учасники семінару свою роботу продовжили по своїх секціях.
Насиченою методичними порадами, настанова, практичним досвідом проводилась робота секції вчителів християнської етики. Методист Каракацюк Олена Михайлівна розкрила сучасні дидактичні вимоги до уроків християнської етики, вказавши, що одним із найважливіших завдань вчителя, є вміле поєднання навчання та виховання.
Заняття гуртка з християнської етики з елементами бібліотечного уроку «Внутрішня потреба молитви», яке проводили вчитель Мацюк Лариса Василівна та бібліотекар Громова Інна Дмитрівна, зачарувало всіх присутніх. На занятті панувала атмосфера творчості, цікаве співробітництво вчителя, бібліотекаря та учнів, активна пізнавальна діяльність, гармонійне поєднання поезії та музики, проведення таких занять формує в учнів, духовні, християнські риси особистості, почуття та прагнення до прекрасного.
Під час роботи секції досвідом використання творчих методів у навчально-виховному процесі поділилась Пазюк Н.М. – вчитель Осламівської ЗОШ І-ІІІ ст., Криворучко І.Г. – вчитель Покутинецької ЗОШ І-ІІ ст., яка розкрила аспекти виховання молоді на національно-культурних традиціях українського народу. Актуальними були виступи Курманської Н.М. – вчителя Віньковецького НВК та Суслика М.М. – вчителя Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст..
Майстер-клас, який провела вчитель християнської етики Женишковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Мацюк Л.В., додав у методичну скарбничку вчителів багато ефективних методів, форм, та прийомів педагогічної взаємодії вчителя і учня.
Секція шкільних бібліотекарів працювала над проблемою «Формування інформаційного простору загальноосвітнього навчального закладу основними формами та методами бібліотечно-бібліографічної роботи шкільної бібліотеки».
Бібліотекарі під керівництвом методиста Мар'яновської Людмили Василівни ділилась досвідом роботи над реалізацією проблемного питання. Громова І.Д., бібліотекар Женишковецької ЗОШ, провела майстер- клас «Шкільна бібліотека як інформаційна навчально-виховна база користувачів» Методист РМК Брошко Леся Леонідівна розповіла про концепцію створення електронної бібліотеки.
Досвідом роботи з питань інформатизації шкільної бібліотеки та залучення школярів до читання ділились шкільні бібліотекарі Мейко О.П., Зайцева В.В., Садлій Л.С.
Плідно працювала секція вчителів історії очолювана методистом РМК Островським Віктором Станіславовичем. Педагоги-історики, які брали участь у семінарі мали змогу відвідати урок у десятому класі на тему: «Суспільно-політичне життя в 30 роках ХХ ст.», який проводила вчитель історії, директор школи Пиріжок Ілона Вікторівна. Під час засідання «круглого столу» учасники семінару працювали над методичною проблемою «Формування загальноосвітніх та предметних компетентностей на уроках історії». В обговорення даної проблеми взяли участь вчителі суспільних дисциплін Вільчинська Н.В., Гелетко Т.П., Гвоздовська Т.С., Сушков С.А.
Після роботи по секціях учасники семінару відвідали інтелектуальний захід «Що? Де? Коли?», на якому учні школи показали високий рівень інформаційної культури та ерудованості.
Незабутнє враження залишила екскурсія в Свято-Вознесенський храм, яку провів його настоятель отець Петро. Історія життя, яку розповів священик, свідчить про те, що у кожної людини своя дорога до Бога.
День, прожитий в стінах Женишковецької ЗОШ І-ІІІ ст. допоміг зрозуміти життєву істину: тільки у співпраці усіх – можна досягти успіху. Дружній педагогічний колектив, його молодий і далекоглядний керівник Пиріжок Ілона Вікторівна, талановиті учні, підтримка громади села, тісна співпраця із священиком все це потужній механізм, який працює над розвитком особистості усіх і кожного зокрема.

Перепел Г.В., вчитель християнської етики
Пилипо-Олександрівської ЗОШ –ІІІ ст.
Щиголь С.М. , бібліотекар Подолянської ЗОШ І-ІІ ст.


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Удосконалюємо педагогічну майстерність
 • Робота з обдарованими дітьми в умовах сучасної школи
 • Засідання методоб’єднання шкільних бібліотекарів
 • Семінар-практикум вчителів історії Великоскнитського НВК
 • На базі Сокиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено районний семінар для шкільних бібліотекарів
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Лютий 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com