RSS 2.0

» » Обласний семінар завідувачів районними, міськими психолого-медико-педагогічними консультаціями на тему: «Співпраця психолого-медико-педагогічних консультацій з громадськими організаціями інвалідів»
Обласний семінар завідувачів районними, міськими психолого-медико-педагогічними консультаціями на тему: «Співпраця психолого-медико-педагогічних консультацій з громадськими організаціями інвалідів»
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Zaspa | Переглядів: 913
Дата: 26-04-2013, 14:06
Метою семінару було висвітлити роботу ПМПК щодо координації зв’язків з громадськими організаціями в умовах впровадження інклюзивного навчання для дітей з вадами психофізичного розвитку; актуалізувати проблему співпраці психолого-медико-педагогічних консультацій з громадськими організаціями інвалідів; показати модель співпраці районної психолого-медико-педагогічної консультації з територіальними громадськими організаціями інвалідів.
Голова райдержадміністрації Адамець І. К. у своєму виступі окреслив пріоритетні напрямки розвитку Шепетівського району, заступник голови райдержадміністрації Лінник Ю.В. акцентував увагу влади на соціальному захисті осіб з інвалідністю, реалізацію державної політики щодо гуманного ставлення до осіб з особливостями психофізичного розвитку, начальник управління освіти Дзяворук П.Ф. зазначив необхідність забезпечення конституційних прав дітей на здобуття якісної освіти за місцем проживання та сприяння соціалізації та інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітній простір.
Голова обласної психолого-медико-педагогічної консультації Грицюк Н.Г. розкрила форми та особливості роботи психолого-медико-педагогічних консультацій в організації навчально-корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, в тому числі, охопленими інклюзивним навчанням. Голова Шепетівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Логвіненко Т.М. розповіла про традиції співпраці Шепетівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих з районною психолого-медико-педагогічною консультацією, зазначила про вихід книги В.Більчича «Подвижники реабілітаційної справи», куди увійшов досвід завідуючої Шепетівською РПМПК Столярчук Т.Р., повідомила про спільну участь у міжнародній конференції «сучасний світ і незрячі», де з доповіддю виступила Столярчук Т.Р.
Завідувач Шепетівською районною психолого-медико-педагогічною консультацією Столярчук Т.Р. продемонструвала формування ефективної моделі співпраці психолого-медико-педагогічної консультації з громадськими організаціями, результат співпраці з УТОСом - модельний центр інклюзивного навчання для слабозорих у тому числі малозрячих дітей (інвалідів по зору).
Робота семінару продовжилась в Плесенськіій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. – модельному центрі інклюзивної освіти для слабозорих учнів, де директор школи Капелюх Т.М. презентувала управлінські аспекти забезпечення умов рівного доступу для здобуття якісної освіти дітей в умовах впровадження інклюзивного навчання. Учасники мультидисціплінарної команди супроводу інклюзивного навчання слабозорих учнів Руда І.І. здійснила екскурс в творчі лабораторії інклюзивного навчання, Грицюк С.М. поділилась досвідом формування портфоліо супроводу інклюзивного навчання, продемонструвала реалізацію корекційної мети на уроках (відеофільм фрагментів уроків інклюзивного навчального закладу), Тимощук О.С. розкрила аспекти формування єдиного інтеграційного простору загальноосвітнього навчального закладу. Бондарук Л.В. провела майстер-клас тренінгового заняття «Соціалізація особистості в умовах інклюзивного закладу».
Савчук Н.К., методист лабораторії інклюзивної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, підвела підсумок семінару, констатуючи доступність закладу для навчання дій з вадами зору.
Учасники висловили думки щодо необхідності співпраці ПМПК з громадським організаціями інвалідів, метою яких є створення особливих умов для дітей з особливими освітніми потребами та формування нової світоглядної генерації толерантного співіснування.

Вик. Столярчук Т.Р.


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Співпраця вчителя – логопеда з батьками. ДНЗ №6 "Золота рибка" м. Славути
 • Робота з обдарованими дітьми в умовах сучасної школи
 • Cемінар-практикум методистів початкової освіти з питань інклюзивного навчання (21.03.2013р)
 • Обласний семінар «Правове виховання: сучасний вимір»
 • Оновлено вихідне діагностування у Хмельницькому ОІППО
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com