RSS 2.0

» » Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області
Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Zaspa | Переглядів: 1 042
Дата: 7-06-2013, 08:55
4 червня 2013 р. на базі управління освіти, молоді та спорту Волочиської РДА відбулась нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області з питання «Стратегія і тактика управління розвитком освіти в районі (у контексті «Національної стратегії розвитку освіти України на 2012-2021 роки»)».
В роботі семінару взяли участь Очеретянко В.І., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Блажиєвська В.М., начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти, Попик О.Ф., т.в.о. ректора ХОІППО, Білошицький С.В., радник ректора ХОІППО, Войтенко В.І., перший проректор ХОІППО, Бобровник С.М., завідувач науково-методичним центром розвитку освіти та управління навчальними закладами, Яримюк А.С., голова обкому профспілки працівників освіти і науки України, Добжанський І.М., голова Волочиської районної державної адміністрації, Шиманський Л.І., голова Волочиської районної ради, Сліпчук В.М., заступник голови Волочиської РДА, Черниченко К.В., міський голова.
Реалії сьогодення та перспективи майбутнього району представив голова Волочиської РДА Добжанський І.М. Про історичні віхи становлення м.Волочиська розповів міський голова Черниченко К.В..
В частині науково-теоретичного блоку розглядались наступні питання:
1. Стратегія і тактика управління розвитком освіти в районі (у контексті «Національної стратегії розвитку освіти України на 2012-2021 роки»), з яким виступила Плотнікова А.М., начальник управління освіти, молоді та спорту Волочиської районної державної адміністрації
2. Якісна освіта – запорука ефективного запровадження нових державних стандартів, створення єдиної системи світоглядних орієнтацій покоління інформаційної епохи, виступив Ревуцький В.В., директор Волочиського навчально-виховного комплексу
З практики роботи досвідом поділились Дуднік М.В., голова ради Волочиського навчально-виховного комплексу, стосовно реалізації ідей родиноцентризму, розвитку самоврядування в умовах державно-громадського управління навчальним закладом; Бранашко Г.М., завідувач районним методичним кабінетом, депутат районної ради – про депутатський корпус педагогів як ресурс освітніх змін, гарант повноцінної життєдіяльності навчальних закладів, засіб залучення державних і громадських структур до спільного проектування освітньої політики. Дола Л.О., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волочиської районної державної адміністрації виступила з питання «Перші сходинки до євроінтеграції – міжнародні обрії освіти району».
Узагальнив питання, розглянуті на семінарі, та розпочав нараду начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Очеретянко В.І..
На нараді виступила Блажиєвська В.М., начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти про завершення навчального року, проведення державної підсумкової атестації у навчальних закладах області та ведення шкільної документації; досвідом роботи з даного питання поділилась начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко С.В. Т.в.о. ректора ХОІППО Попик О.Ф. проаналізував стан розвитку природничо-математичної освіти в Хмельницькій області.
В рамках наради-семінару проведено екскурсію містом, відвідано музей Великої Вітчизняної війни під відкритим небом, покладено квіти до меморіалу Слави.
Учасники семінару були приємно вражені від побаченого і відмітили, що Волочиськ набуває обриси сучасного європейського міста.

Фоторепортаж
Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області Нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Нарада-семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів
 • Міжрегіональне засідання кафедр менеджменту/управління освітою Хмельницького, Волинського та Рівненського обласних інститутів післядипломної педагогіч
 • Оздоровча компанія «Літо – 2013»
 • НАРАДА-СЕМІНАР
 • Робота з обдарованими дітьми в умовах сучасної школи
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Жовтень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com