На Віньковеччині звучать Тарасові слова …
|
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Шевченко / Українська мова та література | Автор: Zaspa | Переглядів: 717
|
Дата: 30-09-2013, 15:09 |
26 вересня 2013 року в усіх навчальних закладах Віньковецького району відбулися урочистості з нагоди початку IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Літературно-музичні композиції, уроки-семінари, уроки позакласного читання, міні-бесіди, вікторини, конкурси малюнків, відео-уроки, бібліотечні уроки, екскурсії до пам’ятника Т.Шевченка – такі заходи у школах району стали продовженням навчально-виховної акції, присвяченій відзначенню 200-ліття з дня народження Т.Г. Шевченка.
Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.
|
Схожі новини:
НЕЗАБУТНЄ СВЯТОУчні Хмельниччини – учасники Всеукраїнського Шевченківського урокуПерший урок у загальноосвітніх навчальних закладах Дунаєвецького районуВідбувся перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах Віньковецького районуВеликий син великого народу |