RSS 2.0

» » Віньковеччина вшановує пам'ять Великого Кобзаря
Віньковеччина вшановує пам'ять Великого Кобзаря
Категорія: Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Шевченко / Бібліотечна справа | Автор: Dryzhal | Переглядів: 859
Дата: 21-01-2014, 10:17
16 січня 2014 року на Віньковеччині відбулося засідання за круглим столом вчителів-словесників на тему: «Шевченківський заповіт у контексті сьогодення», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка за участю голови райдержадміністрації А.В. Панасевича, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Г. Рудницького.
Анатолій Володимирович наголосив, що Президент України Віктор Янукович оголосив 2014 рік в Україні Роком Тараса Шевченка. Справою честі кожного українця є належне його відзначення. З цією метою у районі розроблено план заходів щодо широкого відзначення 200-річчя Тараса Шевченка в освітніх закладах району. Очільник району підкреслив зацікавлення творчістю Великого Кобзаря, подякував вчителям-словесникам за мудрість у пропагуванні Шевченкового слова, висловив сподівання, що у освітніх закладах району продовжуватиметься робота щодо пошанування пам’яті Т.Г. Шевченка і спрямовуватиметься на подальше збагачення навчально-виховного процесу, долучення учнівської молоді до скарбів національної історії, літератури та культури, глибин Шевченківської мудрості, утвердження духовних заповідей поета як важливого чинника консолідації суспільства.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту О.Г.Рудницький подякував учасникам круглого столу за урочисте пошанування постаті Т.Г. Шевченка, відмітив плідну працю вчителів української мови та літератури з філологічно обдарованими дітьми у творчих підходах щодо вивчення спадщини Кобзаря, зауважив, що Шевченкове слово має звучати у школах не тільки у ювілейний рік, а сьогодні, завтра і завжди.
Завідуюча районним методичним кабінетом С.Г. Саврій відмітила, що 2014 рік – величний, надзвичайний у житті нашої громади, нашого суспільства, нашої держави, і, звичайно, в житті всієї педагогічної громадськості нашого району. Тарас Шевченко дав українській нації те, що нас об’єднує: він зберіг, розвинув наше слово. Світлана Гаврилівна спонукала обладнати кабінети української мови та літератури, класні кімнати настроєм, інформацією, заходами, духом ювілею Великого Кобзаря. Закликала вчителів бути переконаними і палкими, щоб учнівська молодь читала і знала пророче слово Великого Кобзаря.
Під час проведення круглого столу порушувалося чимало тем, що стосувалися генія українського народу. Спільним для учасників засідання є те, що у своїх доповідях вони сходяться до думки, що Тарас Григорович Шевченко – особлива постать у житті нашого суспільства, чи не єдиний об’єднуючий чинник української нації. Знайомство з його життям і творчістю відіграє важливу роль у духовному житті кожного пересічного громадянина.
Захід проводився у приміщенні районної дитячої бібліотеки, де була підготовлена виставка, присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, презентовано бібліографічний список літератури. Директор Віньковецької ЦРБ Л.М. Нетреба закликала всіх учасників круглого столу до співпраці.
Представницький захід став стимулом для пропагування, вивчення та гідного вшанування Великого Кобзаря.

Віньковеччина вшановує пам'ять Великого Кобзаря Віньковеччина вшановує пам'ять Великого Кобзаря Віньковеччина вшановує пам'ять Великого Кобзаря Віньковеччина вшановує пам'ять Великого Кобзаря

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Заповіти Великого Кобзаря – дороговказ у майбутнє для випускників Віньковеччини
 • Круглий стіл «Шевченківський заповіт у контексті сьогодення»
 • Хвилини з Кобзарем на Віньковеччині
 • 9 кроків до Шевченка
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Березень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com