RSS 2.0

» » Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»
Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»
Категорія: Початкова школа / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 894
Дата: 20-06-2013, 13:44
19 червня 2013 року педагогічну естафету в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» прийняв Хмельницький район. Освітяни Прибужжя гостинно зустріли педагогів Волочиського району на чолі з начальником управління освіти, молоді та спорту Плотніковою Аллою Миколаївною.
Розпочався захід зустріччю делегації у Гвардійському навчально-виховного комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія». Директор НВК Федоров Ю.І. познайомив присутніх із системою роботи закладу, спрямованої на створення умов для реалізації потенціалу творчо працюючих учителів і формування життєвих компетентностей школярів шляхом використання в навчально-виховному процесі інформаційно-комунікаційних технологій.
Наступним етапом зустрічі освітян було відвідування Чорноострівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум». Увазі гостей була запропонована виставка власних учительських методичних матеріалів до викладання навчальних предметів у 2 та 5 класах.
У своїй презентації директор НВК Островська О.С. особливу увагу присутніх звернула на форми роботи, які найбільше сприяють формуванню конкурентоспроможних та компетентних школярів.
Відвідування Іванковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, школа мистецтв» розпочалося оглядовою екскурсією навчального закладу, після чого директор НВК Довганюк З.У. поділилася досвідом з питань створення умов для всебічного розвитку особистості у сільському навчальному закладі естетичного напрямку.
Завершальним етапом естафети у Хмельницькому районі була зустріч у Шаровечківській ЗОШ І-ІІІ ст. – школі української та польської культур. Директор школи Яковленко І.П. зазначила, що саме введення нового Державного стандарту дало можливість запровадити вивчення польської мови як другої іноземної.
На базі даного навчального закладу відбувся круглий стіл, у ході якого начальник відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА Рябчук Оксана Володимирівна озвучила проблеми і досягнення району щодо підготовки до нового навчального року і впровадження Державних стандартів, а також були підведені підсумки роботи та підписані відповідні довідки.
Проведення акції є змістовним заходом, оскільки дає можливість ознайомитись директорам загальноосвітніх навчальних закладів одного району з підготовкою закладів освіти іншого району до впровадження нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти та побачити позитивне в роботі своїх колег, подружитися і подякувати одне одному за споріднену працю.
Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Освітяни Прибужжя долучилися до Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Делегація освітян Красилівщини відвідала Теофіпольський район
 • Освітяни Старосинявщини зустрічають гостей
 • Управлінці Славутчини на Шепетівщині
 • Про акцію "Нові стандарти - нова школа"
 • Нарада-семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Січень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com