RSS 2.0

» » «Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому
«Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому
Категорія: Початкова школа / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 2 436
Дата: 21-06-2013, 13:05
З 17 по 21 червня 2013 року проходить Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах.
У рамках Всеукраїнської акції "Нові стандарти — нова школа" освітяни міст Хмельницького та Кам’янець-Подільського обмінялися делегаціями з метою перевірки щодо підготовки до впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, набуття нового досвіду.
18 червня представники управління освіти Хмельницької міської ради в складі в.о. начальника управління – Дупляк Т.В., завідуючої науково-методичним кабінетом — Думанської Г.В., методиста науково-методичного центру управління освіти – Романів О.М., голови міської профспілки працівників освіти і науки – Тимошенка О.С. та директорів навчальних закладів міста побували у Кам’янець-Подільському.
Сьогодні, 20 червня, методичну естафету за участю директорів навчальних закладів Кам’янець-Подільського приймали навчальні заклади міста Хмельницького.
Делегація освітян Кам’янця-Подільського відвідала технологічний багатопрофільний ліцей, навчально-виховний комплекс №2, ліцей №17, навчально-виховне об’єднання №28, гімназію №2. Їх познайомили з роботою освітян міста з впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти. У своєму виступі в.о. начальника управління освіти Тетяна Дупляк охарактеризувала освітній простір міста, підкресливши, що це одна із найпотужніших галузей, яка представлена 43 дошкільними навчальними закладами, в яких виховується 10776 дошкільнят, 40 загальноосвітніми навчальними закладами, серед яких є 2 ліцеї, колегіум, 2 гімназії, 9 спеціалізованих шкіл, на базі 2 навчальних закладів функціонують інклюзивні класи для дітей з особливими потребами, 11 загальноосвітніх школи, де навчається 27 тис. школярів та 6 позашкільними навчальними закладами, в яких позашкільну освіту отримує понад 6 тисяч школярів.
На базі 4 навчальних закладів (гімназія №2, НВК №2, ліцей №17, технологічний багатопрофільний ліцей) проводиться експериментальна робота на Всеукраїнському рівні з питань: формування толерантності (гімназія №2); впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес (НВК №2); формування компетентностей обдарованої дитини (ліцей №17); забезпечення профільного навчання (технологічний багатопрофільний ліцей).
Серед головних завдань, які стоять сьогодні перед школою – створення необхідних кадрових та матеріальних умов для навчання і виховання учнів 5-го класу, науково-методичне та організаційне забезпечення навчально-виховного процесу відповідно до вимог освітніх стандартів, впровадження інноваційних форм організації навчального процесу, забезпечення його подальшої інформатизації, психологічний супровід навчання п’ятикласників, проведення колегій, нарад, семінарів, майстер-класів, консультування з питань підготовки вчителів до впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Серйозна увага в навчальних закладах приділена створенню необхідних умов для впровадження інформатики з другого класу.
З метою впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти протягом 2012-2013 року проведено колегії управління освіти Хмельницької міської ради, на яких розглядались наступні питання:
• Реалізація принципу наступності в системі «Дитячий садок – сім’я – початкова школа»;
• «Про роботу управління освіти, навчальних закладів щодо підготовки початкової школи до переходу на новий Державний стандарт і програм»;
• “Про роботу науково-методичного центру управління освіти, загальноосвітніх навчальних закладів щодо реалізації нового змісту Державного стандарту початкової загальної освіти в 1-х класах та підготовку до навчання школярів у 2-х класах”;
• “Про роботу ЗОШ щодо впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, забезпечення наступності між початкової і основною школою”.
«Переконана, — відзначила Тетяна Дупляк, — що проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти — нова школа», стало змістовним заходом, який дав можливість ознайомитися з досягненнями багатьох навчальних закладів, сприятиме впровадженню нових ідей у практичну діяльність, покращенню якості надання освітніх послуг у нашому регіоні».
«Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому «Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому «Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому «Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому «Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому «Нові стандарти – нова школа» у м.Хмельницькому

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • На всеукраїнську акцію «Нові стандарти – нова школа» до хмельницьких освітян завітала головний спеціаліст Міносвіти України Лідія Щербакова
 • Освітянська акція у місті Славуті
 • "Нові стандарти - нова школа" у Славутському районі
 • Про акцію "Нові стандарти - нова школа"
 • Нарада-семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Травень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com