Нові стандарти у м. Старокостянтинові
|
Категорія: Початкова школа / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 118
|
Дата: 25-06-2013, 13:26 |
У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» 18 червня 2013 року в управлінні освіти відбулася зустріч з представниками управління освіти м. Шепетівки. Метою її проведення було вивчення стану готовності навчальних закладів м. Старокостянтинова до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах. Під час зустрічі була проведена презентація роботи управління освіти щодо впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відбулося засідання круглого столу, на якому начальник управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Щербань Надія Михайлівна повідомила про здобутки, особливості та перспективи розвитку освіти міста. Завідувач методичного кабінету Драчук Анатолій Васильович розповів про програму дій управління освіти, заходи, які здійснюють дирекції загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічні колективи, щоб впровадження нового Державного стандарту , навчальних планів та нових програм було ефективним.
Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.
|
Схожі новини:
Ярмолинеччина зустрічала гостей з Дунаєвецького району«Нові стандарти – нова школа» у м.ХмельницькомуОсвітянська акція у місті СлавутіПро акцію "Нові стандарти - нова школа"Нарада-семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів |