RSS 2.0

» » Про результати участі школярів і юннатів області в ХІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
Про результати участі школярів і юннатів області в ХІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія | Автор: Dryzhal | Переглядів: 440
Дата: 1-06-2016, 16:05
Про результати участі школярів і юннатів області в ХІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» Про результати участі школярів і юннатів області в ХІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Згідно з Планом проведення масових заходів з учнівською молоддю на 2016 рік та листом Міністерства освіти і науки України від 22.04.2016 року № 3/3-9-291-16 з 17 по 19 травня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбувся фінальний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів віком 9-11 років.
У заході брали активну участь школярі і юннати Хмельниччини.
Юні представники із 23-х областей України захищали свої дослідницько- експериментальні роботи в секціях конкурсу: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров'я», «Народознавство, краєзнавство».
Відповідно до підсумкового рішення журі ХІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, нагороджено школярів і юннатів Хмельниччини:
- за зайняте І місце в секції «Рослини навколо нас» - Гоцуляк Ірину, вихованку гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Кам’янець-Подільського міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та ученицю 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 міста Кам’янця-Подільського (робота «Виявлення місць та площі зростання амброзії полинолистої в межах селища Смірнова м. Кам’янця - Подільського»).
- за зайняте ІІ місце в секції «Охорона здоров’я» - Литвиненко Діану, ученицю 4 класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району (робота «Дослідження якості хлібобулочних виробів міні-пекарні села Судилків на основі новітніх технологій»).
Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України в секції «Охорона здоров’я» нагороджено також Онофрійчук Владиславу, ученицю 6 класу НВК № 2 міста Деражні (робота «Дослідження мікрофлори повітря шкільних приміщень Деражнянського НВК № 2»).
Організатори заходу висловили подяку керівникам Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районних та міських відділів і управлінь освіти, керівникам та педагогічним працівникам позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області за підготовку учнівської молоді до участі у конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».
Олена Зотова, методист ХОЕНЦУМ

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»
 • Юна дослідниця з міста Шепетівки - серед переможців Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
 • Юннати Хмельниччини - фіналісти ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
 • Черговий здобуток юних природознавців Хмельниччини
 • ЮНІ ДОСЛІДНИКИ
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com