RSS 2.0

» » Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів
Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Початкова школа | Автор: Dryzhal | Переглядів: 991
Дата: 21-10-2015, 17:00
З метою реалізації пріоритетних завдань Державного стандарту початкової освіти у 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів 20 жовтня 2015р. проведено постійно діючий семінар вчителів початкових класів «Особистість четвертокласника в контексті нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Вимоги навчальної програми щодо оволодіння учнями 4 класу загальноосвітніми вміннями й навичками висвітлила Галас А.В. – завідувач центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Хмельницького ОІППО.
Реалізація вимог Державного стандарту загальної початкової освіти з питань наступності щодо викладання у початковій й середній ланках освіти розкрила Кулик О.О. – методист Хмельницького ОІППО.
Про методичне забезпечення викладання предмету «Українська мова» у 4 класі з досвіду роботи поділилась Прищепа Оксана Михайлівна - вчитель-класовод 4 класу Чемеровецького НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцею та міжшкільного НВК"
Грубчак Валентина Борисівна- вчитель-класовод 4 класу Дунаєвецького ЗНЗ «ЗОШ І – ІІІ ступенів, гімназії» презентувала забезпечення компетентнісного підходу до викладання навчального предмету "Літературне читання" у 4 класі.
Аналіз особливостей викладання курсу "Я у світі" у 4 класі: досягнення і проблеми презентували Білявська Валентина Олександрівна та Волошина Галина Петрівна- вчителі-класоводи 4 класів Деражнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ліцею».
З питанням формування математичної компетентності учнів 4 класів у рамках впровадження оновленого Держстандарту ознайомила присутніх Пасічник Марія Анатоліївна - вчитель-класовод 4 класу Хмельницької ЗОШ №21.
Вчителі-класоводи 4 класу Білокриницького НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Шепетівської районної ради Хмельницької області Фурманець Людмила Василівна, Тимощук Любов Вікторівна провели майстер-клас «Сучасні підходи до викладання предмету «Природознавство» у 4 класі.»
Перчак Світлана Володимирівна заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі Правдівської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила з досвідом роботи щодо особливостей викладання інформатики в 4 класі загальноосвітніх навчальних закладів Ярмолинецького району у 2015/2016 навчальному році.


Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів Постійно діючий семінар для вчителів 4 класів

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
  • Семінар вчителів 4-х класів у Білогір'ї

  • НА ВЕРХ