RSS 2.0

Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа | Автор: Zaspa | Переглядів: 10
Дата: 13-01-2021, 09:58
Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2 Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України повідомляємо, що з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 4 та 8 класів, які можуть видаватися за кошти державного бюджету:
заклади загальної середньої освіти заповнюють спеціальну форму вибору підручників та передають результати вибору в паперовому та електронному вигляді до органу управління освітою, якому вони підпорядковані, для 4 класу – до 09 лютого 2021 року, для 8 класу – до 17 березня 2021 року;
органи управління освітою узагальнюють результати вибору, здійснені підпорядкованими йому закладами загальної середньої освіти, та передають їх у паперовому та електронному вигляді за місцезнаходженням до відповідного департаменту (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій для 4 класу – до 10 лютого 2021 року, для 8 класу – до 18 березня 2021року.

ДодатокЛист МОН №1/9-716 ВІД 30.12.2020 Інструктивно-методичні матеріали для здійснення виборузакладами загальної середньої освіти підручників для 4 та 8 класів
145 років від дня народження Джека Лондона
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа | Автор: Zaspa | Переглядів: 12
Дата: 12-01-2021, 14:21
Джон Гріффіт Чейні (Джек Лондон) — американський письменник, громадський діяч, найбільш відомий як автор пригодницьких оповідань і романів.
Народився 12 січня 1876 року в Сан-Франциско. Коли йому вийшло близько восьми місяців, його мати одружилася з фермером Джона Лондона, який усиновив маленького Джона Гріффіта, і майбутній письменник отримав його прізвище.
Джек Лондон рано почав самостійне трудове життя, сповнене злиднів. Школярем продавав ранкові й вечірні газети. Після закінчення початкової школи чотирнадцяти років найнявся на консервну фабрику за робітника. Праця була дуже важка, й він пішов з фабрики. Був «устричним піратом», ловив устриць у бухті Сан-Франциско, що було заборонено. 1893 року найнявся за матроса на промислову шхуну, що виряджалася на ловлю котиків до берегів Японії і в Берінгово море. Перше плавання дало Лондону багато яскравих вражень, які потім стали за основу багатьох його морських оповідань і романів.
Перший нарис Лондона «Тайфун в берегах Японії», за які він здобув першу премію однієї з газет Сан-Франциско, став початком його літературної кар’єри.
Джек Лондон помер у Каліфорнії 22 листопада 1916 р. в каліфорнійському містечку Глен-Еллен. Останні роки він хворів на нирки, і під час одного з приступів болю він прийняв завелику дозу снодійного.
Багато-що з творів Джека Лондона екранізовано. Зараз відомі понад 50 фільмів.Оголошення результатів І етапу конкурсного відбору підручників для 4 класу
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Початкова школа | Автор: Zaspa | Переглядів: 21
Дата: 28-12-2020, 09:53
Оголошення результатів І етапу конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників (4 клас) та дешифрування комплектів конкурсних матеріалівІнститут модернізації змісту освіти
Подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята»
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа | Автор: Zaspa | Переглядів: 27
Дата: 22-12-2020, 10:32
Подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята» Подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята» Подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята» Подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята» Подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята» Настала чудова пора року – Зима, яку люблять і дорослі, і діти. А свято Миколая – одне з найулюбленіших свят цієї казкової пори року. В цей день, за легендою, Святий Миколай спускається з небес на землю, щоб обдарувати дітей за їхні добрі справи.
Читачі-учні других класів Кам’янець-Подільської ЗОШ № 10 здійснили подорож у казку «День Святого Миколая: історія та магія свята», яку організувала завідувачка бібліотекою Ольга Потапова.
Діти дізналися історію народження та життя Чудотворця, про випадки чародійного зцілення, переглянули мультфільми «Історія та магія свята Миколая», «Миколай до мене вже прийде». З великим задоволенням заспівали пісню «Ой, хто, хто Миколая любить» та поділилися своїм розумінням про те, як необхідно поводитися, щоб отримати бажаний подарунок, а допомогли їм у цьому унікальні книги «ГАРНІ ВЧИНКИ» та «ПОГАНІ ВЧИНКИ», які Святий Миколай залишив у бібліотеці.

Завідувачка бібліотеки
Кам’янець-Подільської ЗОШ №10
Ольга Потапова
«Чотири простори бібліотек: інноваційні модель діяльності»
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа | Автор: Zaspa | Переглядів: 30
Дата: 18-12-2020, 09:19
Проєкт «Чотири простори бібліотек: інноваційні модель діяльності», який Фундація Дарини Жолдак реалізує у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Асоціація об’єднаних територіальних громад та фінансової підтримки Український культурний фонд.
Проєкт має на меті допомогти бібліотекам стати сучасними хабами, де приємно навчатися, творити, організовувати зустрічі та події, і які стануть центрами культурних трансформацій.

Автори посібника – експерти ВГО Українська бібліотечна асоціація, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого та дизайнери студії Arcite.

Завантажити посібник тут

Онлайн-презентації електронного практичного посібника «Чотири простори бібліотеки: модель діяльності»
Вебінар «Почитай мені»
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа | Автор: Zaspa | Переглядів: 36
Дата: 11-12-2020, 10:00
Вебінар «Почитай мені» Пропонуємо вашій увазі вебінар «Прочитай мені».

https://www.facebook.com/UkrainianBookInstitute/videos/443089927100751/

Ведуча - психотерапевтка Ірина Басіста, кандидатка в Сертифіковані Транзакційні Аналітики, тренерка МГО "Міжнародний центр розвитку і лідерства".

Організатор Український інститут книги.

Після вебінару запрошуємо вас поділитися враженням про вебінар тут: https://forms.gle/zAdMaq6Sq1VMaZs5A
МЕНЮ сайту

Головна сторінка
Акція "Маки пам'яті"
Електронна версія "Майбуття"
Журнал "Педагогічний вісник"
Нам повідомляють
Інформаційні повідомлення
Вчимося жити разом (ВЖР)
Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
Творча скарбничка
Науково-методичні праці працівників ХОІППО
Бібліотечна справа
Літні мовні табори
Англійська мова
Німецька мова
Польська мова
Астрономія
Біологія
Всесвітня історія
Географія
Дошкільна освіта
Екологія
Економіка
Етика
Інформатика (програмування) та ІКТ
Історія України
Креслення
Математика
Художньо-естетична освіта
Здоров'язберігаючі технології
Початкова освіта (1-4 кл)
Правознавство
Природознавство
Психологія
Педагогіка
Російська мова
Світова література
Трудове навчання
Українська мова та література
Фізика
Фізична культура
Французька мова
Хімія
Художня культура
Управління освітою
Виховна робота
Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
Тарас Шевченко - 200!

Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


Панель керування

Логін
Пароль

Календар

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Голосування


Наша адреса:


29027, м. Хмельницький
вул. Озерна, 14,
каб 101 (1 поврех)
E-mail:
hoippo@ukr.net
visnykhm@i.ua
majbuttya@gmail.com