RSS 2.0

Вибір закладами загальної середньої освіти підручників та посібників для 1 класу Нової української школи
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Педагогіка / Управління освітою / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Zaspa | Переглядів: 168
Дата: 2-02-2023, 10:53
З метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників та посібників Нової української школи з предметів вивчення та інтегрованих курсів здійснюється конкурсний відбір підручників для 1 класу.
Електронні версії оригінал-макетів підручників та посібників, яким надано відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, розміщуватимуться в Електронній бібліотеці Держаної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у вільному доступі за покликанням: https://lib.imzo.gov.ua/ з 10 лютого 2023 року.
з 10 лютого до 02 березня 2023 року буде проведено обговорення підручників та посібників для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Задля покращення змістового наповнення підручників та посібників пропонується надати пропозиції та зауваження в Електронній бібліотеці ІМЗО на відповідних сторінках, де розміщені електронні версії підручників та посібників.
з 10 до 22 лютого 2023 року для педагогічних працівників ЗЗСО відбудуться онлайн-презентації авторських концепцій підручників та посібників на youtube-сторінці ІМЗО за покликанням https://www.youtube.com/channel/UCb99utEiwpGkESp19mxAfdg
З 23 лютого до 02 березня 2023 року заклади загальної середньої освіти здійснюють ви бір підручників та посібників і передають результати вибору в електронній формі до органів управління у сфері освіти територіальних громад, яким вони підпорядковані.
Лист МОН від 28.12.2022 додається
https://drive.google.com/file/d/1utuORbrqd-44cUBr4LlDsj7hB43HxVfn/view




Книжка «Світ без меж»
Категорія: Публікація сайту / Бібліотечна справа / Виставки бібліотеки ХОІППО / Виховна робота / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Zaspa | Переглядів: 149
Дата: 13-04-2022, 10:23
Книжка «Світ без меж» Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 20 тисяч українських шкіл отримали книгу про рівність і різноманіття «Світ без меж», яка нагадує читачам, що кожна людина – гідна поваги особистість, а не носій діагнозу.
«Світ без меж» описує стани інвалідності і асистивні засоби, якими люди користуються. Також у виданні пояснюється, як розповідати дітям про правила толерантної мови, та формувати в них гідне ставлення до людської унікальності.
Авторка видання Анастасія Степула – засновниця громадського об’єднання «Happy Today», що займається просвітницькою діяльністю на тему аутизму.
Ілюстрації створила Катерина Покладова.
Книжка «Світ без меж» Книга стане провідником у світ різноманіття для дітей, а також помічником для дорослих, які іноді ніяковіють від дитячих запитань.
За словами авторки, книжку написано таким чином, щоб діалог дитини з дорослим був на рівних. «Дуже важливо поважати питання дітей, які виникатимуть чи не на кожному етапі прочитання книги. Вони можуть здаватися дивними, наївними. Але на них потрібно відповідати, постійно відправляючи дитину до емпатії. Пояснювати, весь час тримаючи в голові вектор на рівність – ми всі рівні і поважливе ставлення до кожного є єдиним можливим», – розповіла Анастасія Степула.
Видання «Світ без меж» створене за ініціативи першої леді Олени Зеленської та громадської організації «Безбар’єрність». Вихід книги став можливим завдяки підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України та Українського інституту книги.
«Хтось читає очима, хтось – пальцями. Хтось ходить, бігає, танцює ніжками, хтось – на кріслі колісному. Дитині варто пояснити – це тому, що люди різні. І якраз в цьому цінність кожного з нас. Я переконана, що “Світ без меж” із цим завданням впорається», – зазначила Олена Зеленська.

Книжку можна завантажити безкоштовно.
https://drive.google.com/file/d/1S8_uYMu4-K7QIKNHdVMqZ7ie5JQdlJqs/view

Джерело: МОН




Вебінар із заступниками з НВКР директорів спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 268
Дата: 15-12-2020, 15:37
Вебінар із заступниками з НВКР директорів спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів Вебінар із заступниками з НВКР директорів спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів15.12. 2020 року Хмельницьким ХОІППО проведено вебінар із заступниками з навчально-виховної та корекційної роботи директорів спеціальних, санаторних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів «Актуальні питання реалізації освітніх програм, навчальних планів, сучасних корекційно-розвиткових технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»
Мета вебінару - обговорити питання впровадження в освітній процес навчальних програм, планів, новітніх розробок та інформаційних технологій, внесення коректив та пошук оптимальних шляхів їх реалізації.
У роботі вебінару взяли участь перший проректор Хмельницького ОІППО Попик О. Ф., методист НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти Хмельницького ОІППО Грицюк Н.Г., завідувач науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання Хмельницького ОІППО Ребрина В. А., заступник директора з навчальної роботи Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради Посвістак О. М.
Під час вебінару обговорювалися актуальні питання щодо науково-методичного та програмного забезпечення навчально-корекційної роботи, визначення оптимальних шляхів і засобів навчання дітей в умовах епідемічної ситуації, впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання в освітній процес дітей з особливими освітніми потребами в спеціальних закладах освіти в 2020-2021 навчальному році. Учасники вебінару ознайомились з проектом програми корекційного курсу «Альтернативна комунікація» для здобувачів освіти початкової школи з інтелектуальними порушеннями помірного ступеня.
Учасниками вебінару висловлено пропозиції щодо створення онлайн-школи «Цифрова грамотність педагогів у закладах спеціальної освіти».




Методичні рекомендації про організацію та зміст освітнього процесу спеціальних закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами у 2020-2021 навчальному році
Категорія: Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 1 718
Дата: 31-08-2020, 15:35
Методичні рекомендації про організацію та зміст освітнього процесу  спеціальних закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами  у 2020-2021 навчальному році Методичні рекомендації про організацію та зміст освітнього процесу спеціальних закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами у 2020-2021 навчальному році. (Підготувала методист ХОІППО Грицюк Н.Г.)
Рекомендації - spec_osvita_202021.zip [23.02 Kb] (cкачувань: 48)




Методичні рекомендації про організацію та зміст освітнього процесу спеціальних закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 501
Дата: 29-08-2019, 13:27
Методичні рекомендації про організацію та зміст освітнього процесу спеціальних закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами у 2019-2020 навчальному році - rekomendacii_specosvita20192020.zip [19.59 Kb] (cкачувань: 40)




Обласний семінар заступників директорів, вихователів спеціалізованих шкіл-інтернатів
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 639
Дата: 17-12-2018, 10:14
12.12.2018 року на базі Хмельницької санаторної школи (директор Підгорна Л.В.) проведено обласний семінар з питань науково-методичного супроводу діяльності заступників директорів з виховної роботи, вихователів спеціальних шкіл-інтернатів щодо розвитку національно орієнтованої системи громадянскої комунікації та правового захисту дітей.
Активними учасниками семінару були: науково-педагогічні працівники ОІППО, обласні модератори, педагоги вихователі, заступники директорів з виховної роботи, тренери.
Одним із креативних конструктів семінару було проведення інтерактивного дискусійного кола, у якому брав участь Гіджеліцький І.К. (завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ОІППО), актуалізував увагу учасників на створені національно-орієнтованої системи громадянскої комунікації як превентивного фактору булінгу і насилля серед дітей. Значення виховного потенціалу проектних технологій у правозахисній діяльності педагогів інтернатних закладів розкрила Іова В.Ю., методист з виховної роботи ОІППО. Широку панораму досвіду інтерактивних методів і форм у системі роботи вихователя спеціальної школи запропонувала Грицюк Н.Г., методист корекційної педагогіки та спеціальної освіти НМЦ дошкільної, початкової і спеціальної освіти ОІППО.
Обласний семінар заступників директорів, вихователів спеціалізованих шкіл-інтернатів Обласний семінар заступників директорів, вихователів спеціалізованих шкіл-інтернатів Обласний семінар заступників директорів, вихователів спеціалізованих шкіл-інтернатів Обласний семінар заступників директорів, вихователів спеціалізованих шкіл-інтернатів




Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Інклюзивна освіта, ПМПК (інд.навч.) | Автор: Dryzhal | Переглядів: 798
Дата: 26-10-2018, 15:27
25 жовтня 2018 року завершили роботу тренінги з підвищення кваліфікації асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням за програмою «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти» (тренери: Войтович Г. І., Грицюк Н. Г., Цигольник О. В). Учасники тренінгів ознайомились з питаннями організації інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти, діяльності асистента вчителя, педагогіки партнерства, створення та реалізації індивідуальної програми розвитку, профілактики професійного вигорання, консультативної та просвітницької роботи.
Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освітиІнклюзивне навчання в закладах загальної середньої освітиІнклюзивне навчання в закладах загальної середньої освітиІнклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти




МЕНЮ сайту

Головна сторінка
Акція "Маки пам'яті"
Електронна версія "Майбуття"
Журнал "Педагогічний вісник"
Нам повідомляють
Інформаційні повідомлення
Вчимося жити разом (ВЖР)
Творча скарбничка
Науково-методичні праці працівників ХОІППО
Бібліотечна справа
Виставки бібліотеки ХОІППО
Літні мовні табори
Англійська мова
Німецька мова
Польська мова
Астрономія
Біологія
Всесвітня історія
Географія
Дошкільна освіта
Екологія
Економіка
Етика
Інформатика (програмування) та ІКТ
Історія України
Креслення
Математика
Художньо-естетична освіта
Здоров'язберігаючі технології
Початкова освіта (1-4 кл)
Правознавство
Природознавство
Психологія
Педагогіка
Російська мова
Світова література
Трудове навчання
Українська мова та література
Фізика
Фізична культура
Французька мова
Хімія
Художня культура
Управління освітою
Виховна робота
Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
Тарас Шевченко - 200!

Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


Панель керування

Логін
Пароль

Календар

«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Голосування


Теги

Наша адреса:


29027, м. Хмельницький
вул. Озерна, 14,
каб 101 (1 поврех)
E-mail:
hoippo@ukr.net
visnykhm@i.ua
majbuttya@gmail.com