RSS 2.0

» » Натуралісти проводять національний етап Міжнародного конкурсу INFOMATRIX
Натуралісти проводять національний етап Міжнародного конкурсу INFOMATRIX
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Інформатика | Автор: Dryzhal | Переглядів: 549
Дата: 14-12-2017, 10:54
Натуралісти проводять національний етап  Міжнародного конкурсу INFOMATRIX Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації в 2018 році проводять національний етап Міжнародного конкурсу INFOMATRIX в Україні (Умови участі у конкурсі див. за посиланням https://nenc.gov.ua/old/855.html).
У конкурсі INFOMATRIX 2018 учасники змагатимуться за п’ятьма категоріями:
1. Комп’ютерне мистецтво
2. Апаратне управління
3. Програмування
4. Короткометражний фільм.
5. Роботи.
Звертаємо увагу, що у категорії короткометражний фільм можуть брати участь конкурсні роботи, які були створені відповідно до теми, вказаної на офіційному сайті Конкурсу https://nenc.gov.ua/infomatrix в категорії «Короткометражний фільм».
До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком до 18 років.
Національний етап конкурсу проходить у два етапи: І етап - заочний конкурс тез наукових досліджень, II етап - персональний постерний захист проектів (очний).
Для участі у І етапі конкурсу необхідно до 19 січня 2018 року зареєструватися на сайті Конкурсу https://nenc.gov.ua/infomatrix, заповнивши заявку учасника.
На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу Конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 26 січня 2018 року на сайті НЕНЦ (https://nenc.gov.ua/infomatrix). Переможці І етапу будуть запрошені для участі в очному етапі, який буде проведений орієнтовно в лютому 2018 року під час проведення Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018».
За підсумками національного етапу по три кращих авторських проекти у кожній категорії (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX - 2018, який відбудеться орієнтовно в травні 2018 року у місті Бухаресті (Румунія).
Відповідно до умов участі в Міжнародному фіналі конкурсу, проїзд, проживання та харчування учасників здійснюється за рахунок самих учасників або залучених спонсорських коштів тощо.
Збереження життя та здоров’я учасників забезпечують особи, що супроводжують. Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок відряджуючих організації.
Звертаємо увагу, що Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України має спальний корпус та їдальню власного готельного комплексу, що дозволяє йому забезпечити учасників заходу комфортними умовами проживання і харчуванням із розрахунку: проживання в готельному комплексі - від 200,00 грн. до 250,00 грн. за добу (для дорослих), для учнів - від 150,00 грн. за добу; триразове харчування в їдальні - 80,00 грн. за добу (телефон чергового адміністратора комплексу - (0-44) 430-32-36).
Координатор проекту: Володимир Федорович Комендантов, (контактний тел.: 0 (44) 430-04-91; моб. 0666413260; 067 459-95-28. електронна адреса: komendantov@nenc.gov.ua.
Бажаємо усім нашим учасникам успішної участі в Конкурсі.
Інна Міхайлиця, керівник гуртків ХОЕНЦУМ.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
  • «Екософт-2018»
  • Конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
  • Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин - 2017»
  • Оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»
  • Дунаєвецькі юннати представлятимуть Україну у фіналі міжнародного конкурсу «INFOMATRIX-2016»

  • НА ВЕРХ