RSS 2.0

» » Екологічні аспекти енергетики та проблеми захисту довкілля хмельницькі науковці й педагоги обговорювали з польськими колегами
Екологічні аспекти енергетики та проблеми захисту довкілля хмельницькі науковці й педагоги обговорювали з польськими колегами
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 34
Дата: 13-12-2019, 10:02
10-11 грудня на базі Хмельницького національного університету та Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулася українсько-польська науково-практична конференція «Екологічні аспекти енергетики та захист довкілля» за активної участі її співорганізаторів - делегації польських науковців.
Організатори конференції:
від України - кафедра машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету, Хмельницький енергетичний кластер та педколектив Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
від Польщі - кафедра інженерних і біомедичних матеріалів Шльонської політехніки в Глівіцах, ректорат якої делегував до хмельничан 8 провідних науковців із завідувачем кафедри професором Томашом Танські.
Під час тематичних доповідей і дискусій особливе місце у виступах доповідачів і наукових діалогах учасників конференції посідали екологічні аспекти використання відновлювальних джерел енергії для виробничих і побутових потреб, адже вони не лише забезпечують нас енергоресурсами, а ще й потрібно забезпечувати збереження навколишнього середовища та безпеку для людей діючих електростанцій.
Цій тематиці був присвячений ХАКАТОН з атомної енергетики, на якому розглядалися питання безпеки роботи й добудови енергоблоків Хмельницької АЕС, соціальної складової, економічного розвитку, стану екології та загального розвитку регіону й України. Для учасників заходу організаторами було влаштовано ознайомлення з енергетичними об’єктами атомної електростанції, даховою електростанцією та лабораторією відновлювальних джерел енергії Хмельницького національного університету.
Учасники конференції із зацікавленням ознайомилися з навчально-матеріальною базою і музеєм історії університету та фотогалереями, видавничою діяльністю, науково-педагогічними проектами освітян-позашкільників під патронатом Національної академії педагогічних наук України і здобутками творчої праці хмельницьких педагогів-натуралістів та їх працьовитих вихованців еколого-натуралістичних гуртків - юннатів.
Конференція яскраво й переконливо показала важливість міжнародного наукового діалогу та практичної співпраці хмельницьких науковців і їх сподвижників педагогів-натуралістів з польськими колегами в галузі енергетики й екології, раціонального використання енергетичних ресурсів та забезпечення захисту і збереження довкілля.

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ.

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Педагогічні Оскари позашкільників України здобули педагоги-натуралісти Хмельницького ОЕНЦУМ
 • Юннати Хмельниччини здобули у Києві перемогу на фіналі VII Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»
 • Столичні науковці й натуралісти запрошують освітян до участі у Всеукраїнській серпневій конференції «Педагогічний пошук - 2016»
 • Всесвітній день охорони місць існування дикої флори і фауни відзначили юннати Хмельницького ОЕНЦУМ
 • Конференція «Проблеми поводження з пестицидами в Україні: соціально-екологічні, економічні наслідки та шляхи розв’язання».
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Січень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com