RSS 2.0

» 21 березня - Міжнародний день лісу та стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»
21 березня - Міжнародний день лісу та стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»
Категорія: --- | Автор: Dryzhal | Переглядів: 395
Дата: 9-03-2017, 17:45
21 березня - Міжнародний день лісу та стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 21 березня - Міжнародний день лісу та стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 21 березня - Міжнародний день лісу та стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» 21 березня - Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів (International Day of Forests), який був заснований в 1971 році на 23-й Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй за ініціативою Європейської конфедерації сільського господарства та за підтримки Всесвітньої Продовольчої і сільськогосподарської організації при ООН (ФАО) і з того часу відзначається в усьому світі.
Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято рішення про святкування Міжнародного дня лісу саме в день осіннього рівнодення у Південній півкулі та весняного рівнодення у Північній півкулі (останнє, за традицією, вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань).
З тих пір за ініціативою ООН він щорічно відзначається 20 або 21 березня, як привід проінформувати суспільство про важливість збереження лісів, адже проблема збереження лісу та його багатств, захисту і відновлення стоїть сьогодні серед найважливіших екологічних завдань в усіх країнах світу. У 2017 році Міжнародний день лісів відзначається 21 березня під гаслом «Ліси та енергія».
21 березня - стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», започаткована лісівниками в 2006 році. Державне агентство лісових ресурсів України проводить Акцію з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді й представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.
Яскравим прикладом практичної лісогосподарської діяльності стали кращі учнівські лісництва Хмельниччини - Пліщинської, Полянської, Голицької, Михлянської, Кадиєвецької, Гуківської, Жабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Масівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Сковородківського НВК, Нетішинського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та ще ряд учнівських лісництв навчальних закладів області.
Саме тому до головного заходу Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» - створення лісових насаджень, її організаторами в першу чергу запрошується учнівська і студентська молодь та активно залучатимуться вихованці усіх шкільних учнівських лісництв і гуртків юних лісівників. Акція має передусім ще й соціальний характер і до неї будуть долучені вихованці зі шкіл-інтернатів, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.
Акція триватиме з 21 березня до 15 квітня - Дня довкілля, який в Україні щорічно проводиться третьої суботи квітня. Організаторами широкого кола її заходів у нашому краї є Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, державні лісогосподарські підприємства й обласне Товариство лісівників за участі педагогічних колективів загальноосвітніх і позашкільних навчально-виховних закладів.
Крім головного заходу Акції - створення лісових насаджень, працівники галузі спільно з освітянами проводитимуть у навчальних закладах багато інформаційно-роз’яснювальних заходів, в тому числі й зустрічі з учнівською та студентською молоддю, вікторини, конкурси тощо.
Ліси забезпечують наше суспільство багатьма цінностями. Вони не лише чиста й прісна вода, безпечна домівка для нашої флори і фауни, деревина для наших будівель, сировина для паперу, пилок та нектар для бджолярства, неймовірна кількість безцінних археологічних, історичних і культурних об’єктів.
Ліси - це саме життя. Тому любіть ліс, охороняйте та зберігайте його разом. Адже майбутнє наших лісів - у наших руках!

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ


Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • 1 жовтня - Міжнародний день музики
 • Чисто там, де не смітять!
 • 20 листопада - Всесвітній день дитини
 • Міжнародний день музики
 • 1 червня — Міжнародний день захисту дітей
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Жовтень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com