RSS 2.0

» » Юні знавці природи Хмельниччини - серед призерів фіналу ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»
Юні знавці природи Хмельниччини - серед призерів фіналу ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Екологія / Здоров'язберігаючі технології | Автор: Dryzhal | Переглядів: 449
Дата: 14-06-2017, 16:06
Юні знавці природи Хмельниччини - серед призерів фіналу ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» Нещодавно на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбувся фінальний етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років, який пройшов у столиці відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік.
Учасниками фіналу заходу були 104 представники з 23-х областей України, які захищали свої дослідницько-експериментальні роботи в секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство».
Серед них були і юні дослідники природи з Хмельниччини, які гідно представили свої учнівські колективи й навчальні заклади області та відповідно до рішення журі були нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за здобуті призові місця у номінаціях Конкурсу:
- Думанська Дарія, учениця 3 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14, з роботою «Дослідження умов проростання рослин» (94 бали), котра посіла ІІ місце у секції «Рослини навколо нас»;
- Заєць Іванна, учениця 3 класу Шепетівського навчально-виховного
комплексу № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», з роботою «Лялька - мотанка» (75 балів), котра посіла ІІІ місце у секції «Народознавство, краєзнавство»;
- Семенишина Анна, учениця 4 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14, з роботою «Спостереження та дослідження життя молюсків в домашніх умовах» (80 балів), котра посіла ІІІ місце у секції «Тваринний світ»;
- Попович Максим, вихованець гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, з роботою «Біоіндикація водного середовища за допомогою вищої водної рослини на прикладі Elodea canadensis» (80 бал.), котрий посів ІІІ місце у секції «Я і природа».
Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за участь у Конкурсі та виконані дослідницькі роботи, що представлялись у секції «Охорона здоров’я», також нагороджено Постну Ірина та Божка Івана, учнів 4 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», з роботами «Комп’ютер - друг чи ворог» (84 бали) і «Народні способи лікування кашлю та нежитю» (85 балів).
Дирекція та педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді висловили щиру подяку керівникам Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, об’єднаних територіальних громад і відділів та управлінь освіти районних державних адміністрацій і міських рад, керівникам та педагогічним працівникам позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів за підготовку й залучення учнів молодшого шкільного віку до участі у ХІІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» та його фіналі.

Юлія Петраш, керівник гуртків ХОЕНЦУМ

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
 • Юннати і школярі Хмельниччини - фіналісти Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну
 • Про результати участі школярів і юннатів області в ХІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
 • Юннати Хмельниччини - фіналісти ХІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
 • Черговий здобуток юних природознавців Хмельниччини
 • ЮНІ ДОСЛІДНИКИ
 • МЕНЮ сайту

  Головна сторінка
  Акція "Маки пам'яті"
  Електронна версія "Майбуття"
  Журнал "Педагогічний вісник"
  Нам повідомляють
  Інформаційні повідомлення
  Вчимося жити разом (ВЖР)
  Творча скарбничка
  Науково-методичні праці працівників ХОІППО
  Бібліотечна справа
  Виставки бібліотеки ХОІППО
  Літні мовні табори
  Англійська мова
  Німецька мова
  Польська мова
  Астрономія
  Біологія
  Всесвітня історія
  Географія
  Дошкільна освіта
  Екологія
  Економіка
  Етика
  Інформатика (програмування) та ІКТ
  Історія України
  Креслення
  Математика
  Художньо-естетична освіта
  Здоров'язберігаючі технології
  Початкова освіта (1-4 кл)
  Правознавство
  Природознавство
  Психологія
  Педагогіка
  Російська мова
  Світова література
  Трудове навчання
  Українська мова та література
  Фізика
  Фізична культура
  Французька мова
  Хімія
  Художня культура
  Управління освітою
  Виховна робота
  Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
  Тарас Шевченко - 200!

  Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


  Панель керування

  Логін
  Пароль

  Календар

  «    Червень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930 

  Голосування


  Наша адреса:


  29027, м. Хмельницький
  вул. Озерна, 14,
  каб 101 (1 поврех)
  E-mail:
  hoippo@ukr.net
  visnykhm@i.ua
  majbuttya@gmail.com