RSS 2.0

» » СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ: ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ
СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ: ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Управління освітою | Автор: Dryzhal | Переглядів: 535
Дата: 9-04-2019, 08:19
ОБ’ЄДНАНІ ЄДИНОЮ ВОЛЕЮ В ЄДИНОМУ ПОРИВІ! ШКІЛЬНА СІМ’Я, ЯКА ДИХАЄ ОДНИМ ДИХАННЯМ! УСІ ЗГУРТОВАНІ - ЯК МУРАШКИ!

... Такі відгуки-враження залишилися в пам’яті учасників семінару-практикуму заступників директорів ЗЗСО, що проводився на базі Мд.-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. 28 березня 2019 року. Для обговорення була винесена проблема: «Орієнтири впровадження інтервізії та супервізії як форм методичного супроводу професійного розвитку педагогів».
Аура заходу була наповнена дитячими талантами та гармонією радості, позитивом та професійною майстерністю педагогів, методичною вправністю та творчістю колег-однодумців.
У конструктивному діалозі учасники семінару намагалися з’ясувати сутність понять інтервізія та супервізія як інструментів професійного розвитку педагогів, зрозуміти специфіку та механізм впровадження інноваційних форм професійної підтримки педагогів:
https://drive.google.com/file/d/1AVu-fTqDgdNKYWkHt1UOJjj9BASlhcVC/view?usp=sharing
Для участі у семінарі для здійснення наставницької та дружньої підтримки колег були запрошені досвідчені чудові колишні завучі Мд.-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.: Нечистяк Володимир Дмитрович та Овчарук Юрій Сергійович. У форматі міжособистісної взаємодії панувала атмосфера якісної інтервізії та психологічного релаксу.
Правильне бачення специфіки супервізорської діяльності обґрунтувала методист з початкової освіти, тренер-педагог Нової української школи Брошко Леся Леонідівна.
У динамічних творчих групах завучів під час рефлексійної частини семінару послідовно, логічно, в аналітичному розрізі вдалося виокремити переваги та ризики інструментів професійної підтримки педагогів.
Практична частина семінару практикуму переконала усіх учасників методичного заходу, що заступник директора Мд.-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мельниченко Лілія Володимирівна вміє згуртувати педагогів навколо проблемного питання вдосконалення моделі компетентнісного уроку як орієнтиру сучасної освіти, спонукати до спільної творчості під час розв’язання проблеми, надихнути педагогів на професійний розвиток. А як уміло і цікаво взаємодіяла з дітками-учнями педагог-організатор Стахович Оксана Миколаївна, переконуючи усіх присутніх, що в школі з любов’ю плекається особистість компетентного і щасливого учня.
Під час семінару панувала атмосфера довіри, безпеки, відкритості, поваги - такий дружній управлінський комфорт створювала мудрий директор Мд.-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дурдас Поліна Карлівна.
Методичні рекомендації, які отримали завучі у підсумковій частині семінару, виокремили орієнтири ефективного застосування супервізії як методу навчання молодих педагогів, як вектора допомоги в безперервному професійному розвитку досвідчених педагогів, як способу попередження емоційного вигоряння та зняття психологічного навантаження професійних педагогів, як прийому консультування під час впровадження інновацій, як опору при виборі альтернативи професійного становлення "Я-концепції" педагога-майстра.
Семінар завучів став ще одним стимулом для здійснення аналізу рівня методичного сервісу у ЗЗСО та переконав у важливості створення умов для професійного розвитку й підтримки педагогів.
СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ:  ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ:  ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ:  ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ:  ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ СЕМІНАР ЗАВУЧІВ на ВІНЬКОВЕЧЧИНІ:  ІНТЕРВІЗІЯ та СУПЕРВІЗІЯ

План семінару
Портфоліо матеріалів
Методичні рекомендації
Світлини

Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
  • Обласний семінар заступників директорів, вихователів спеціалізованих шкіл-інтернатів
  • Творче спілкування бібліотекарів Віньковеччини
  • У вирі інформаційних технологій
  • Семінар для вчителів та заступників директорів шкіл-інтернатів
  • Навчальний семінар педагогів в Охрімовецькому НВК
  • МЕНЮ сайту

    Головна сторінка
    Акція "Маки пам'яті"
    Електронна версія "Майбуття"
    Журнал "Педагогічний вісник"
    Нам повідомляють
    Інформаційні повідомлення
    Вчимося жити разом (ВЖР)
    Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
    Творча скарбничка
    Науково-методичні праці працівників ХОІППО
    Бібліотечна справа
    Виставки бібліотеки ХОІППО
    Літні мовні табори
    Англійська мова
    Німецька мова
    Польська мова
    Астрономія
    Біологія
    Всесвітня історія
    Географія
    Дошкільна освіта
    Екологія
    Економіка
    Етика
    Інформатика (програмування) та ІКТ
    Історія України
    Креслення
    Математика
    Художньо-естетична освіта
    Здоров'язберігаючі технології
    Початкова освіта (1-4 кл)
    Правознавство
    Природознавство
    Психологія
    Педагогіка
    Російська мова
    Світова література
    Трудове навчання
    Українська мова та література
    Фізика
    Фізична культура
    Французька мова
    Хімія
    Художня культура
    Управління освітою
    Виховна робота
    Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
    Тарас Шевченко - 200!

    Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


    Панель керування

    Логін
    Пароль

    Календар

    «    Лютий 2023    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728 

    Голосування


    Наша адреса:


    29027, м. Хмельницький
    вул. Озерна, 14,
    каб 101 (1 поврех)
    E-mail:
    hoippo@ukr.net
    visnykhm@i.ua
    majbuttya@gmail.com