RSS 2.0

» » Обласний збір юннатів Хмельниччини
Обласний збір юннатів Хмельниччини
Категорія: Публікація сайту / Освітні новини з районів та міст Хмельницької обл. / Біологія / Природознавство | Автор: Dryzhal | Переглядів: 43
Дата: 19-04-2019, 13:18
Обласний збір юннатів Хмельниччини Обласний збір юннатів Хмельниччини Обласний збір юннатів Хмельниччини Обласний збір юннатів Хмельниччини 17 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся обласний збір юних натуралістів. Захід проводився обласними натуралістами відповідно до завдань Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Хмельницької області на 2016-2020 роки та з метою підвищення ефективності і якості організації й проведення в закладах освіти еколого-натуралістичної, дослідницько-експериментальної, природознавчої і природоохоронної роботи школярів, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді та залучення її до участі в юннатівських заходах.
В обласному зборі юннатів Хмельниччини взяли участь дитячі делегації у складі юннатів-ентузіастів дослідницько-експериментальної роботи з 39 - ти навчальних закладів області.
Високий рівень підготовки та творчого підходу до виконання дослідницько-натуралістичних робіт і активну участь в цьогорічному зборі продемонстрували юні натуралісти з навчальних закладів Віньковецького, Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Кам’янець-Подільського, Красилівського, Новоушицького, Полонського, Славутського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Чемеровецького, Шепетівського та Ярмолинецького районів, міст Кам’янця-Подільського, Старокостянтинова, Хмельницького та Шепетівки.
Грамотами Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді й цінними подарунками нагороджено юних натуралістів, які на конкурсах-захистах продемонстрували високий рівень виконання індивідуальних дослідницько-експериментальних робіт і глибокі якісні знання за обраною темою в галузі лісівництва та квітникарства, вийшли переможцями збору і посіли призові місця:
Секція юних квітникарів:
- І місце:
- гурток «Юні квітникарі» (юннати: Богуцька Вікторія Вадимівна, Заднюк Вікторія Вадимівна, Гвоздецька Юля Віталіївна) Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (тема роботи «Розмноження орхідей в домашніх умовах», керівник - Березовська В.В., керівник гуртка);
- ІІ місце
- Поліщук Павло Дмитрович, учень 11-А класу, вихованець гуртка «Юні екологи» Староостропільського НВО Старокостянтинівського району (тема роботи «Дослідження різних строків щеплення штамбових троянд», керівник - Чубенко Л.А., вчитель біології);
- Павлуник Карина Володимирівна, учениця 7 класу Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (тема роботи «Розмноження пеларгоній», керівник - Самсонюк Л. В., вчитель біології);
- ІІІ місце
- Гніздовська Яна Валеріївна, учениця 6 класу Пилипо-Олександріївської ЗОШ І-ІІІ ст. Віньковецького району (робота «Продовження життя рослин – збереження краси природи», керівник – Дереш Т.В., вчитель біології);
- Збуровська Роксолана Василівна, учениця 8 класу Івахновецької ЗОШ І-ІІ ст. Чемеровецького району (тема роботи «Збережи первоцвіт - врятуй цей світ» керівник – Мамчура В.В., вчитель біології);
- Самкова Анастасія Миколаївна, учениця 9-А класу Шепетівського НВК №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», (тема роботи «Фільтраційна здатність кімнатних рослин у навчальних приміщеннях», керівник - Семенюк В. В., вчитель біології);
Секція юних лісівників:
І місце:
- Яржемський Валентин Володимирович, учень 10 класу Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.Островського (тема роботи: «Дослідження впливу екологічних факторів на вегетативні органи сосни звичайної», керівник - Дечковська В. О., вчитель біології).
ІІ місце:
- Муравський Максим Ігорович, учень 11 класу Буртинського ЗЗСО Понінківської селищної ради Полонського району, вихованець гуртка «Юні лісівники» (тема роботи: «Біоекологічні особливості видової різноманітності дуба звичайного Полонського лісництва», керівник - Проценко Г. Д., вчитель біології);
- Яник Микола Володимирович, учень 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка (тема роботи: «Стовбурові гнилі у дерев, їх збудники на Хмельниччині», керівник - Говорун В. Д., вчитель біології).
ІІІ місце:
- Бакай Руслана Олексіївна, учениця 9 класу Отроківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицького району (тема роботи: «Динаміка чисельності первоцвітів лісу Білавина на території села Отроків», керівник - Грицаюк В. С., вчитель біології) ;
- Богачик Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кам'янець-Подільського району (тема роботи: «Гриби Кадиєвецького лісу», керівник - Будник С.Д., вчитель біології);
- Матвійчук Микола Олександрович, учень 10 класу Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (тема роботи: Антропогений вплив на заповідне урочище «Вільшина», керівник - Власюк О.І, вчитель біології).
Грамотами Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за творче виконання дослідницько-експериментальної роботи та активну участь в обласному зборі юних натуралістів нагороджено:
Секція юних квітникарів:
- Павлик Вікторія Ігорівна, учениця 4 класу Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (робота «Особливості догляду та вирощування сенполії в домашніх умовах», керівник - Семченко В. І., вчитель початкових класів);
- Білінська Юлія Олегівна, учениця 10 класу Чабанівського НВК Кам'янець-Подільського району (тема роботи: «Кімнатні рослини - душа добра, краси і здоров'я» , керівник - Білінська С.М., вчитель біології);
- Мартинюк Мирослава, учениця 9 класу Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Красилівського району (тема роботи: «Перспективи озеленення пришкільних територій закладів загальної середньої освіти району», керівник - Філіпчук О. В., вчитель біології);
- Чумак Мар᾽яна Сергіївна, учениця 6 класу Кульчинківської ЗОШ І-ІІ ст. Красилівського району (тема роботи: «Ключики весни», керівник - Мудь О. П., вчитель біології);
- Юхимович Світлана Валеріївна, учениця 9 класу Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» Полонського району (тема роботи «Вербова троянда» - квітка чи захворювання родини Вербових, керівник - Кирилюк Т. О., вчитель біології);
Чабанюк Дарина Ігорівна, учениця 4 класу Іванівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІ ст.» імені Героя Радянського Союзу А.З. Одухи Славутського району (тема роботи «Вплив сонячного світла, підживлення «Стимовітом» на кімнатну рослину - сенполію або фіалку узамбарську», керівник - Гук Т.М., вчитель початкових класів);
- Молякевич Вікторія, учениця 9 класу Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (тема роботи «Лікарські рослини», керівник - Гуцало Л.С., вчитель біології);
- Малькут Максим Тарасович, учень 5 класу Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ст. Чорноострівської селищної ради Хмельницького району (тема роботи «Порівняння розвитку живців троянд в різні пори року»), керівник - Малащук О.А., вчитель біології);
- Кобець Юлія Олегівна, учениця 6 класу Правдівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Лохвицького П. Т. Ярмолинецького району (тема роботи «Роль органічних та мінеральних добрив у вирощуванні квітів», керівник - Борбуцька Н.А., вчитель біології);
- Денисюк Анна Михайлівна, учениця 8 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (тема роботи «Квітковий калейдоскоп», керівник - Корольова Т. А., вчитель біології).
Секція юних лісівників:
- Кондратюк Тетяна Миколаївна, учениця 10 класу Великоборовицького ліцею Білогірського району (тема роботи: «Стан та причини дигресії соснових лісів Північної Білогірщини», керівник - Кондратюк Т. М., вчитель біології);
- Наконечна Вікторія Миколаївна, учениця 11 класу Моначинської ЗОШ І-ІІІ ст. Волочиського району (тема роботи: «Сучасний стан та перспективи збереження заліснених ділянок околиць сіл Моначик та Іванівці», керівник - Шимко О.І., вчитель біології);
- Мандзюк Даша Олександрівна, учениця 10 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кам'янець-Подільського району (тема роботи: «Види сосен Голосківського парку», керівник - Квятковська Г. О., вчитель біології);
- Козловська Юлія Вікторівна, учениця 9 класу Терешківського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району (тема роботи: «Віковічні дерева рідного краю» , керівник - Бєлоносова Т. О., вчитель біології);
- Мідзяновський Ярослав Станіславович, учень 9 класу Слобідко-Красилівської ЗОШ І-ІІ ст. Красилівського району (тема роботи: «Дослідження наслідків спалювання сухої трави поблизу лісових територій», керівник - Поліщук С. М., вчитель біології);
- Коломієць Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» (тема роботи: «Раціональне використання лісових ресурсів Летичівського району», керівник - Сеник О. В., вчитель хімії та біології);
- Захарчук Аліна Володимирівна, учениця 11 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (тема роботи: «Динаміка чисельності тварин Червоної книги Полонського Українського товариства мисливців та рибалок», керівник - Лапець В. А., вчитель біології);
- Середюк Максим Васильович, учень 8 класу Хоровецького навчально-виховного комплексу Славутського району (тема роботи: «Лісопромисловий комплекс Славутського району», керівник - Сайпель В. В., вчитель географії);
- Креницька Дарія Олександрівна, учениця 8 класу Самчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Старокостянтинівського району (тема роботи: «Вивчення оптимальних строків живцювання та впливу регуляторів росту на укорінення живців самшиту вічнозеленого» , керівник - Осика О. В., вчитель біології);
- Мацюк Євген Миколайович, учень 11 класу Новоставецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теофіпольського району (тема роботи: «Вирубування лісів», керівник - Маринюк М. В., вчитель екології);
- Байдак Володимир Володимирович, учень 9 класу Чемеровецького НВК (тема роботи: «Хвороби яблуневого саду» , керівник - Мельничук Н.М., вчитель біології);
- Мельник Сніжана Анатоліївна, учениця 11 класу Полянської гімназії Шепетівського району (тема роботи: «Види дуплогніздників на території РЛП «Мальованка». Видовий склад чисельності та деякі аспекти гніздування», керівники - Мамчур М. О., вчитель хімії та біології, Рабчевський Р. М., вчитель біології);
- Поліщук Світлана Вікторівна, учениця 10 класу Корчицького НВК Шепетівського району (тема роботи: «Використання верби енергетичної як альтернативного джерела енергії», керівник роботи Цибанюк С.В., вчитель біології та хімії вчитель біології)
- Коломійчук Лілія Олександрівна, учениця 10 класу Ярмолинецького НВК (тема роботи: «Розвиток лісового господарства в Ярмолинецькому районі, керівник - Хоптяр М. В., вчитель географії);
- Столяр Марія Ігорівна, вихованка гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Славутського дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи (тема роботи: «Дослідження акумулювання радіонуклідів їстівними грибами», керівник - Захарчук В. В., керівник гуртка);
- Майструк Вадим Олександрович, учень 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (тема роботи: «Вирощування модрини способом закритої кореневої системи», керівник - Заїка Ніна Андріївна, вчитель біології та географії);
- Малюк Анастасія Юріївна, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 м. Хмельницького (тема роботи: «Оцінка фітосанітарного стану зелених насаджень мікрорайону Ракове міста Хмельницького», керівник - Бочко М. І., вчитель географії);
Кращі юні дослідники, окрім Грамоти Хмельницького ОЕНЦУМ, були нагороджені ще й цінними подарунками.
Грамотою Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджено педагогів навчальних закладів області за досягнуті ними успіхи у проведенні дослідницько-експериментальної роботи з школярами, вагомий особистий внесок у розвиток еколого-натуралістичної роботи та формування природоохоронної культури учнівської молоді.
Захист юннатами власних творчих дослідницько-експериментальних робіт під час конкурсів збору показав високий рівень їх підготовки та значну увагу, приділену педагогами індивідуальній роботі з цими школярами і вихованцями еколого-натуралістичних гуртків, розвитку їх індивідуальних особливостей, здібностей, формування екологічної культури, дослідницьких вмінь і навичок та сумлінної праці в сільському та лісовому господарстві.
Педагогічні працівники - керівники дитячих конкурсних робіт закладів освіти області приділяють належну увагу дослідницькій роботі юних природолюбів, розвитку їх індивідуальних особливостей, здібностей, формуванню екологічної культури, дослідницьких вмінь і навичок та сумлінної праці в сільському й лісовому господарстві, тому їх творчі дослідницько-експериментальні роботи під час конкурсу-захисту показали високий рівень підготовки.



Поважний гостю, Ви знаходитесь на сайті як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ж зайти на сайт під своїм логіном.

Схожі новини:
  • Юннати Хмельниччини змагались за звання найкращих знавців і дослідників природи на обласному зборі
  • Про результати участі школярів і юннатів області в ХІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»
  • В Хмельницькому ОЕНЦУМ відбувся обласний збір юннатів Хмельниччини
  • ОБЛАСНИЙ ЗБІР ЮННАТІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
  • ЮНІ ДОСЛІДНИКИ
  • МЕНЮ сайту

    Головна сторінка
    Акція "Маки пам'яті"
    Електронна версія "Майбуття"
    Журнал "Педагогічний вісник"
    Нам повідомляють
    Інформаційні повідомлення
    Вчимося жити разом (ВЖР)
    Всеукраїнський соціальний проект "КОЛОСОК"
    Творча скарбничка
    Науково-методичні праці працівників ХОІППО
    Бібліотечна справа
    Літні мовні табори
    Англійська мова
    Німецька мова
    Польська мова
    Астрономія
    Біологія
    Всесвітня історія
    Географія
    Дошкільна освіта
    Екологія
    Економіка
    Етика
    Інформатика (програмування) та ІКТ
    Історія України
    Креслення
    Математика
    Художньо-естетична освіта
    Здоров'язберігаючі технології
    Початкова освіта (1-4 кл)
    Правознавство
    Природознавство
    Психологія
    Педагогіка
    Російська мова
    Світова література
    Трудове навчання
    Українська мова та література
    Фізика
    Фізична культура
    Французька мова
    Хімія
    Художня культура
    Управління освітою
    Виховна робота
    Інклюзивна освіта, ПМПК (індивідуальне навчання)
    Тарас Шевченко - 200!

    Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі


    Панель керування

    Логін
    Пароль

    Календар

    «    Травень 2019    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

    Голосування


    Наша адреса:


    29027, м. Хмельницький
    вул. Озерна, 14,
    каб 101 (1 поврех)
    E-mail:
    hoippo@ukr.net
    visnykhm@i.ua
    majbuttya@gmail.com